Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt egy szürreális jelenet?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy nem vagyok vékony. Nem vagyok nagyon kövér, inkább csak nagy, lógó hasam van. Viszont helyes vagyok, van önbizalmam, jó partinak gondolom magam. Nagyon csinos barátnőm van, akár modell is lehetne. Ma ilyen nyári, medencés bulit tartottunk, és jött pár barátnője, meg akinek volt, a párja. Alapból kényelmetlenül érzem magam egy ilyen helyzetben, hogy körülvesznek a kb fitnesszlányok, én meg így nézek ki. Amikor lekerült a pólóm, az egyik lány a barátnőmtől (!) megkérdezte, hogy megfoghatjta-e a hasam. A barátnőm egy laza "persze"-vel felelt, majd ez a bizonyos lány rendesen belemarkolt, és közben mondta, hogy mindig lát ilyen férfiakat, de sosem tudja milyen lehet megérinteni őket. Majd ellök egy olyat, hogy "úristen, ez nagyon tetszik, még a végén én is egy kövér férfit akarok majd magam mellé".

Ha nem velem történik, akkor el sem hinném.. Ezt mégis hogy értelmeznétek? Köpni, nyelni nem tudtam a történtek után.


2023. jún. 25. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A csaj a barátnődtől kérdezte, hogy megfoghat-e, ő meg beleegyezett? Egyik suttyóbb, mint a másik.
2023. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Erről álmodozol? Hogy megtetszel fitnessz cicáknak?
2023. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Most min vagy kiakadva, hogy lekövéreztek? Lóg a hasad, szerinted?
2023. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Na ezért jó hogy nincs kapcsolatom!
2023. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

3

Szerintem a fogdosós részre érti, de csak egy tipp. 😉

2023. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember alatti szint. Marmint ez a viselkedes.
2023. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Vasárnap éjjeli nyáriszünetes unatkozós (kamu).
2023. jún. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Figyu en is cicababa vagxok es logohasu helyes pasim van 10 eve.


Imadom a gumicukrot, meg a szilikont (sok van is rajtam) ,es az o bele tok olyan.


Az is szamit,h neked cicababa csinos nod van es a cicababa bnojet befolyasolja az ,h neki tetszel,akkor mar o is elgondolkozik,h hasonlot keres.


Ez nem szurrealis. Ez pszichologia. A masnak is kell,nekem is kell elve. Tarsadalmi bizonyitek elve a pontos neve egy marketingpszichologia tdmyju konyvemben.

N

2023. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen csak valami incel álmaiban lehetséges. 😅🤡Ez a sztori is egy unatkozó nyáriszünetes trollocska fantáziája.
2023. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Elég jó nő vagyok a párom 150 kgos most, de volt több is! És csóró is.
2023. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!