Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkben (főleg aki fiatal) van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkben (főleg aki fiatal) van olyan hogy férfit nem meri elutasítani?

Figyelt kérdés

Sem közvetlenül, sem közvetve. Például férfi ismerkedne vele, és bár a nőnek nem tetszik, de a személyisége olyan hogy mégis leáll beszélgetni a pasival, és még online is beszélget vele csak hogy meg ne sértse.


Pedig online még egyszerűbb megoldani ha nem reagálna az üzenetekre és ebből a férfi értené hogy mi van.



2023. jún. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

19 éves nő vagyok.


Nem kellett elutasitanom a 44 éves párom, mert szerelem első látásra lett.

2023. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


az meg hogy?


hát sokkal fiatalabbnak kell kinéznie ha tetszik neked, mert átlag 40-es férfi kb igy néz ki:


[link]

2023. jún. 25. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kor nem számít, csak szeressétek egymást szívből.


Udv: 19/N

2023. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit csinal az a ferfi?
2023. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kétlem.


Részeg vagy masfel pipas?

2023. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon én is ilyen típus voltam, hogy próbáltam senkit sem megbántani, kínosan kerültem mindenféle konfliktust, és megesett hogy hagytam hogy a másik akarata érvényesüljön.

Viszont, nálam mindig volt egy határ ami után már nem volt bennem ez a dolog, általában ez bármilyen szexuális közeledést/intim viszonyt, párkapcsolatot jelentett. Ebből sose engedtem, és nem mentem bele pusztán naivitásból, vagy manipulációtól se.

2023. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!