Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok 1,5 hónapja egy lánnyal, akinek a családja (papa,mama,unokatesók stb) élnek egy adott településen, ezen a településen

él egy barátnője is, akinek a testvére az Ő korábbi párja és vele volt együtt két évig és Ő volt az első szerelme, elmondása szerint azért szakítottak egy évvel ezelőtt mert nem akart odaköltözni a településre ahol a srác él és a srác sem akart oda ahol a csaj.


Mesélte, hogy kéthetente találkoztak sokszor az egyetem miatt (oda jár a lány) és elvileg már együtt nincsennek 1 éve, de ez a kéthetente való lejárkálás megvan még mindig, mert unokatesónak szülinap meg apám töke..mindig van valami.


Az elején említett barátnővel jóban vannak a mai napig is és leszokott járkálni találkozni vele, de ugye egy házban lakik a csaj a testévérel, aki az ex lenne.

Megnéztem ennek a lánynak a profilját és ott még egy 2021-ben feltöltött kép a borítóképe, amin Ő van a párjával és már az én barátnőm a korábbi exével. Nyilván nem esett jól amikor ezt megláttam, dehát természetes, hogy volt előttem más is neki már, de megmondom őszintén, hogy én nem vagyok biztos benne, hogy nincsen közte meg a gyerek között semmi.


Megnéztem az exe profilját is és láttam, hogy május elején szívezte a profilképét, ha ennek lehet jelentése egyáltalán, én mindenesetre egy exem képét sem szívezném, és itt már nyár óta nem is voltak együtt. Illetve a barátnője is, akinél a borítókép van fent, nem lett volna célszerű levenni azt, ha már 1 éve elvesztette az aktualitását?


Én gondolom túl vagy lehet nem kerek itt valami?

Közvetlen környezetem azt mondta, hogy bizalmatlan vagyok és mindenkinek van múltja meg stb. Lehet aztán én vagyok a hülye, fogalmam sincsen.


2023. jún. 25. 15:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén fogalmaztam, de végig arról az exről van szó, nincsen több :D
2023. jún. 25. 15:26
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nber, összefoglalnát ezt max 12 szóban?


A leírásod kb annyira követhetetlen, mint az Alien Covenant.

2023. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, hogy nehéz a szövegértés, nincsen sok főszereplő, van a barátnőm meg az exe és neki a lánytestvére, ennek keretében kéne értelmezni a szöveget.
2023. jún. 25. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nincs köztük semmi, ne gondold túl. Ha lenne, azt a barátnőd viselkedéséből is észre vennéd.
2023. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod? Lehet kéthetente találkoznak aztán van egy kamaty aztán folytatja mindenkk tovább a maga kis életét. Vagy ez ilyen irracionális dolog lehetne?


Egyébként nem vállalja a rokonsága előtt a barátnőm, hogy van valakije, közös kép vagy ilyesmi arról szó sem lehetne. Nekem még ez is fura, mondjuk a közösségi médiás dolgot megértem, mert nem kell, minek? De hogy a családja előtt nem vállalna, hogy van valakije az kicsit furi. Nyilván az apja meg az anyja nem tartozik ide, csak az ott élő rokonság.

2023. jún. 25. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Jobban meg kell bíznod benne, mert a bizalmatlanságoddal tönkre fogod tenni a kapcsolatot. Ha nincs konkrét bizonyítékod a hűtlenségére, akkor ne fantáziálj!
2023. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le, de igyekszem megfogadni.
2023. jún. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!