Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki annyira féltékeny, hogy kibontja a párja postai leveleit és nem engedi, hogy a közelében akár egy szót is írjon egy közeli barátjának, mert annyira uralkodik rajta?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a párja nem igazán bírja már. Az én barátom sosem engedné meg, hogy kibontsam a leveleit.

2023. jún. 24. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiben tudom hogy van. Szerintem nőben is.

Annak a ferfinek ha csak csepp esze is van, menekül!

2023. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintetek működhet 18 éves lány és 65 éves férfi között?
2023. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen nő.
2023. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez nem féltékenység, megjegyzem.


Inkàbb kontrollmània.

Mindkét nemben létezik, véleményem szerint gyógyszeres kezelés kellene rà.

2023. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ilyen beteg.

Aoát is kontrollálta most meg az uj párját terrorizálja akinek oin kodja se lehet a teloján az meg tűri évek ota.

Nekunk gyerekkénk a kukában is megnézte mit dobtunk ki es a hivatalos leveleimet is(amikhez semmi köze) mai napig felbontja ha a szülői házba ment.

Kontrollmániás bolond.

2023. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
O helyett p lett volna bocsi
2023. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nőt, akinek a férje nem ülhetett le a buszon, mert csak egy másik nő mellé tudott volna. Elváltak.
2023. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Halljátok én meg annyit kértem exemtől hogy ne beszéljen minden egyes nap az exével és kiderült hogy jogos a féltékenységem mert csalt is vele és szerette is. Ő azt mondta biztos nem tesz értem ilyet. Más nők meg ennyire kontrollálhatják a palijaikat. Azok meg hagyják. Mit csinálok rosszul, hogy én nem találok ilyet, hogy egy tök jogos kérést teljesítsen, más meg bármit megtehet?
2023. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 én is gondolkodtam hasonlón

Ha nek vagyok kéoben q masikkal mert mondjuk nem akarom magam idegesiteni sem meg ezt a szereoet se felvenni, tehát ha nem csekkolom a oárom közösségi oldalát, ha elmegy valahova meg se kerdezem hova, nem is tudok rola semmit, tehát ha akarnak úgy vernek át ahogy nem szégyellnek, azzal olyan fura hogy vissza is élnek. Találkák megcsalások a hátam mögött amik akkor buknak csak ki mikor már nem is akarják magukat álcázni.


Neha elgondolkodom hogy nekem is ilyen számonkérő meg ellenőrző felügyelőnek kéne lennem mert különben nem tisztelnek? Akit át lehet verni azt átverik?

Csak mert engem meg mérhetetlen fárasztana ha nyomoznom kéne. Meg kérni ooyanokat hogy ugyan tiltsa már le ha nyomulnak rá.

Voltam már egy több éves kapcsolatban féltékeny de ugy hogy már rémálmaim is voltak, folyamat ettem az ideget, én azota senkire soha semmiben nem vagyok az. Nem vagyok hajlandó erre hogy egy pasi miatt idegeskedjek.

2023. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jav ha nem vagyok képben a másikkal azt csinál amit akar a hátam mögött
2023. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!