Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékenyek lennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek, ha a férjetek night clubba menne, mert egyik régi jó barátjának búcsúja lenne?

Figyelt kérdés
Ti haragudnátok rá? Nem tudom, hogy mit szóljak, mert azt mondta, hogy lesz péntek este ez a buli, és hogy soha egy ujjal sem nyúlna más nőhöz rajtam kívül. De nagymellű meztelen nők flangálnak majd előtte... Rémeket látok, de ha nem szeretném, akkor nem menne el. Mi a véleményetek?
2018. febr. 20. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én engedném. Azért, mert ha meg akar csalni, akkor ahhoz nem kell night club, és nem is vak. Az utcán is sétálnak nagy mellű, csinos nők, hiába van rajtuk ruha, tudja mi van alatta.
2018. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha tudod, hogy elég szilárd és harmonikus a kapcsolatotok, akkor nem kell parázni.

Bízz benne!


Egyszeri alkalom és a barátja miatt megy csak oda.

2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Én megmondanám, hogy nekem ez nem fér bele és kész. Lehet, hogy sétálnak az utcán is nagymellű nők, de azok nem tolják az arcába a mellüket, hogy fogja meg. Csak abban az esetben engedném el, ha bekamerázhatom. Ha bárkit megfogdos, akkor kapna egy SMS-t, hogy az ajtó előtt várják a cuccai, a kulcsot a zárban hagytam, ne is próbáljon bejönni!
2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Na a sok hűtlen, prostikat fogdosni akaró férj le is pontozott.
2018. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha a barátjának legénybúcsúja van, akkor elengedném. Szerintem amúgy sem normális, ha valaki annyira féltékeny és bizalmatlan a párjával kapcsolatban, hogy sehova sem engedi el. Előbb-utóbb ez probléma lenne. Ha megakar csalni, úgyis megcsal. De ha szeret téged, és tisztel, akkor hiába tolják elé a nagy melleket, akkor sem fog megcsalni! Bízz benne, hidd el értékelni fogja. Ne akard láncra kötni, annál rosszabb.
2018. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
nem érdekelnének a meztelen nők ha előtte leszop a feleségem,2x.f
2018. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom, kérdező bezzeg elmenne fordított esetben, csak a férjében nem bízik.
2018. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Én segítettem leszervezni a sztriptíz bárt, mert egy héttel előtte még nem tudták, hogy mit kéne meg hol kéne, meg majd lesz valahogy...

Amúgy nézni is rohadtul drága volt őket, nemhogy fogdosni...

Szerintem ne parázz ezen. A barátja a lényeg, meg a buli, a nők csak díszlet.

2018. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha megfogja egy "nagymellű meztelen nő" mellét, akkor össze fog dőlni a világ?


Irigylem ezeket a problémákat.

2018. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Ez olyan dolog,ha nagyon jó a viszony, bunkóság elutasítani.


Ha nagyon meg akar csalni, nem kell ehhez legény búcsú,megoldja maga,ha annyira akarja.

2018. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!