Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások párkapcsolata miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások párkapcsolata miért tűnik tökéletesnek, míg az enyém miért nem?

Figyelt kérdés

Sokszor azon kapom magam, ahogy nézem pl. a facebookot, hogy irigykedem másokra, hogy másoknak mennyire jó életük van, az enyém meg nem. Pár hónap után, meg egy év után megtörténik az eljegyzés romantikus körülmények között. Míg engem a barátom több mint 2 év után sem kér meg. Pedig én is vágynék rá, de én is olyan meglepetésszerűen, hogy megkérje a kezem.

Rákérdeztem, akarja, a tavaly is azt mondta megkér, aztán még sem történt meg. Hiába mondja, hogy szeret, meg bújik, meg minden, de még sem érzem azt, hogy odáig lenne értem. Mert akiért odavannak, ha nem is pár hónapon belül, de 1-2 éven belül megkérik a kezét, engem meg olyan mintha a barátom nem is szeretne annyira, főleg ha összehasonlítom a kapcsolatom másokéval. Ha az eljegyzést nem is nézem, mások kapcsolata akkor is sokkal romantikusabbnak tűnik a sok romantikus vacsorával, nyaralással, virágcsokorral stb.


2023. jún. 23. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kegyetlen a sorsod.
2023. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislány,nagyon megsajnáltalak...
2023. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
De miért kell ezt a kérdést kétnaponta kiírni????????????????????? Most komolyan!!!!!!!!
2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, tisztázzuk mi valójában a baj... Mert ez, hogy "nem kéri meg a kezemet" bután hangzik. Nem ez a szerelem kimutatásának eszköze, ez csak egy divat, egy hóbort, egy társadalmi nyomás? Nem tudom, szerintem baromság az egész esküvősdi... Ha pedig saját bevallása szerint meg akar kérni, akkor úgyis meg fog valamikor, csak türelem. De ne ez legyen már a mércéje a kapcsolatodnak.

Ami pedig az 1-2 éven belül köttetett házasságokat illeti, nos... Térjünk vissza rá 3 év múlva (a bíróságon válási peren).

Ha pedig a romantika hiánya a gond, akkor azon kell javítani, nem a házassággal cseszegetni a másikat.

2023. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Simán kérdezd neg tőle, hogy vannak-e veled komoly tervei, vagy csak legszebb éveid rabolja.

Így, ne finomabban!

Ha a kérdést félvállról veszi, akkor kezdj el keresni másik barátod.

2023. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez?
2023. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem simán, és azt mondta velem vannak komoly tervei.
2023. jún. 23. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha ezt mondta, akkor mi a baj?
2023. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy nem tud eljegyzési posztokat tolni a socmediába 🤮
2023. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte komolyan vettem, de ez már beteges.

N

2023. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!