Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus szakíthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus szakíthat ilyen szöveggel?

Figyelt kérdés

"Eltávolodtunk egymástól, és úgy veszem észre, kiszívom az energiádat, és ezt nem tehetem veled"


Szakítás után jött szembe ez a téma (talán az univerzum küldte?), hogy nárcisztikus. Nagyon sok pontban ráismertem az exemre, és most nem akarom elhinni, hogy egy nárcisztikussal voltam két évet. Nagyon erős, stabil személyiség vagyok, szinte sosem tudott rajtam uralkodni, szerintem ez fontos infó ebben a kérdésben. Talán csak ezzel a dumával dobott el az lehetséges? Megunta, hogy nem tud belőlem eleget kiszívni?


2023. jún. 23. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert a továbbiakban! :)
2023. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bár bevallom van bennem egy olyan érzés, hogy ha ő rendbe teszi magát, akkor lehetne jó a kapcsolatunk. A kellemetlen dolgok mellett ezt is éreztem. Talán csak képzelődöm? Nem szeretném ha a az elme gondolatai miatt fogságba ragadnék.
2023. jún. 24. 10:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja rendbe tenni magát. Ahhoz be kéne raknia az anyját egy otthonba és elköltözni messzire, hogy ne legyen hatással rá. Vagy csúnya ezt mondani, de ha már nem él az anyja, akkor lehet esélye lesz rá, hogy elengedje. Én a helyedben nem várnék erre.
2023. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Jaj bocsánat, ezt szerintem rossz helyre írtam.
2023. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12 Nem lehet senkin segíteni kívülről. Neki kell rájönnie és elmennie egy pszichológushoz. Szakított veled. Tartsd tiszteletben a döntését és engedd el! Nem a te felelősséged az ő életével foglalkozni.
2023. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :D Néztem is, hogy most ez mi.
2023. jún. 24. 11:03
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az én felelősségem. Azért írtam, hogy ha megoldja MAGÁNAK, akkor! Ezt mindvégig hangoztattam is a kapcsolat alatt. Ha teszünk valamit az életben, akkor az csak magunk miatt legyen, és ez a pozitív változás lecsapódik majd a kapcsolat minőségén is.
2023. jún. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!