Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolná ebből hogy bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolná ebből hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

megnéztem a kiszemeltem insta történetét ( egyszer csak) szándékosan és ugye ott látni hogy ki nézte meg gondolhatja ebből hogy bejövök neki.

Facen sztem ő nézte meg a kiemelt képemet( nem vagyunk ismik)de ugye én ott nem látok neveket hogy ki nézte meg csak hogy hány ismerősöm és nem ismerősöm nézte meg


2023. jún. 23. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Túlkombinálja a dolgokat, aki képes egy nyilvános és bárki számára megnézhető poszt megtekintésébe azt belelátni, hogy ott romantikus érzelmek vannak jelen. Közben lehet megnézték több tucatnyian.
2023. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de engem ismer személyesen
2023. jún. 23. 19:22
 3/11 A kérdező kommentje:
és ugye szándékosan néztem meg a történetét de csak egyet
2023. jún. 23. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez akkor is csak egy poszt. Miért kellene azonnal azt feltételeznem, hogy aki megnézi a fényképemet az biztos érez irántam valamit? Ha megnézte 30 férfi a csecskirakód magamutogatós posztot, akkor azt vonja le belőle valaki hogy bele 30 ember szerelmes? Semmit nem jelent.
2023. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"megnéztem a kiszemeltem insta történetét "

"kiszemeltem"

"KISZEMELTEM"

"KI-SZEM-ELTEM"


Mekkora RED-FLAG!!!


Visítva rohannék az ellenkező irányba, ha IRL ilyet hallanék.

2023. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
#5: végre valaki nem a "crush" divatszót használta hanem a magyar megfelelőjét, és most jól lebasszák érte. Nemár.
2023. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen egy poszt nyilván már kérdezni sem szabad ? :) :)
2023. jún. 23. 19:29
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem facen utána ő nézte meg a kiemelt fotómat de ugye én azt nem látom hogy ki volt de lehet ő ezt nem tudja
2023. jún. 23. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

6: Látszik, hogy nem látod a lényeget. Ezzel a kontextussal ez a szó többet jelent egy 1000 oldalas pszichológiai kiértékelésnél.

Még a crush szó használata is enyhítette volna a RED-FLAG szintet.

Nagyon CREEPY a kérdező!!!

2023. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
miért lenne az ha egyszer megnézed a sztorit abba nincs semmi viszont ha többször is akit nem követsz az már fura nem?
2023. jún. 24. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!