Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a legtöbb, amíg nem csókolóztál? (Az az idő nem számít, amikor még egyáltalán nem csókolóztál)

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Több év, kb 5-6 (egy pocsék házasságban&. Szerencsére már vége és azóta lett kapcsolatom, amiben mindennapos a csók.
2023. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
kicsi több mint 4 év
2023. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyjából 8-10 hónap.
2023. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
2 év talán
2023. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
2 év
2023. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Kb fél év
2023. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt mi a jóisten értelme van a lepontozásnak? :D

Netán az 50%-os delikvens jobban tudja, hogy ki, mikor és mennyit smárol? XD

2023. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát valakinek ennyi az össz szórakozása :D
2023. jún. 13. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

En soha nem csókolózom csak ha iszok. Az meg persze egy egy hétvége csak, az sem hetente.

Kapcsolatban sem.


Eleinte azért nem mert akivel jártam nem tud és soha nem is érzett rá.

Aztán meg olyannal jártam aki nem cigizik en igen igy soha nem akartam vele de nem is igényelte.

Aztán olyannal.is jártam akivel feleslegesek voltak köztünk ezek az intimebb apróságok mint a csók, valahogy sokkal mélyebb erősebb kapcsolatunk volt mint az átlagnak és nem kellett valahogy csókokkal kifejezni vagy erősíteni a szexuális izgatottsághoz se volt rá valahogy szükség vele meg ezért maradt el.

Aztán volt olyqn barátom akiben nem bíztam tehát honnan tudjam előttem kinek a szájából jött éppen pláne biszex is volt de ezt titkolta, dehát az ilyen levágós. És mivel csókmániás, mindig erőszakkal csókolt engem, igy biztos is voltam szinte abban, hogy smárolgat ő a hátam mögött ezzel azzal amazzal szerintem.


Szóval viszont ha iszok minden ilyen el van el van engedve es kémia van izgatottság hevesség és csokolózom is.

2023. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 év.
2023. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!