Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáznak számít, ha 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáznak számít, ha 19 éves vagyok és nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
Átlagos lánynak tartom magam, kicsit talán túl csendes vagyok és idő kell míg feloldódok.. Baj, ha szerény, csendes és visszafogott vagyok, mert a fiúk, pont nem az ilyen lányokat szeretik azt tapasztalom.
2016. ápr. 10. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem csak rossz társaságban mozogsz. Az tény hogy a korunkbeli srácok még 30 évesen is éretlenek érzelmileg és agyilag is, de nem mindenki ilyen. Én megkaptam már hogy nem is éltem igazán mert mindig csak azon vagyok hogy az életem normális és stabil legyen. A bulizás helyett jobban szeretem a kulturáltabb szórakozási formákat és ez nem mindenkinek jön be. Szóval egyáltalán nem vagy Te rossz. :)

2016. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nem vagy szerelmes, akkor minek.

Sokaknak egész életében nem jön a szerelem, és a huszon-harminconéves kor pedig a leggyakoribb ideje a szerelemnek.

2016. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En meg pont az ilyen lanyokat keresem!!! F
2016. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!