Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a minimum életkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a minimum életkor csjoknál, akik még 33 éves pasival el tudják képzelni kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 20:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam többször. Bár én férfi vagyok és a kérdés hölgyeknek szólt, de foglalkoztat, hogy nekem, mint férfinak milyen korosztálynál lehet még esélyem.

Örültem és új erőt adott, hogy erről a 30+-os korosztályról ilyen jó véleménye van a lányoknak, ugyanis mindig öregnek, kikésettnek éreztem magam, noha én sem nézek ki annyinak többek szerint.


33/F

2010. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Pedig észrevehetted volna hamarabb is, hogy ez egyáltalán nem így van. Méghogy öreg :) Most jössz divatba :):) Többet ilyen marhaság eszedbe ne jusson és menj keress huszonéves nőket, imádni fognak :):) Sok sikert és mielőbbi boldog párkapcsolatot neked :) 21/N
2010. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21:25 vagyok! Köszönöm a jókívánságot! Igyekszem, csak sikerülne. Neked is sok sikert!
2010. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Összejön az, csak ne görcsölj rá és légy természetes, akkor olyannak fognak megszeretni amilyen vagy és ennél nagyobb érték nincs, szerintem ez a legférfiasabb dolog a világon. Mindig a természetességet és a tökéletlenséget keresem amellett, hogy valaki okos. Ha ez a három szerepel nála akkor nyert ügye van és sok nő gondolkodik így, mint én. 20 felett már nem csak a kinézetre mennek az emberek, már nem akarják mutogatni, hogy menő pasijuk van, szóval abszolút előtérbe kerülnek a valósabb emberi értékek :)
2010. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nagyok vagytok csajok!!!!

KÖSZI!!!!

2010. okt. 17. 10:16
 26/36 anonim ***** válasza:
Ha már itt ennyire sok tapasztalt fiatal van segitenétek h merjek közeledni egy 33 éves pasihoz?MErt tartok tőle és ő is félénk és meg kéne "hóditanom" vagy inkább valahogy bátorítanom!!
2010. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hány éves vagy?
2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok!!
2010. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ohh, hát akkor egyszerűen öltözz fel szépen elegánsan, látszódni fog, hogy fiatal vagy, de felnőtt és az agyad is érett :) Ne farmert meg ilyen nőietlen ruhát vegyél fel, hanem szövetet és valami szép blúzt, ez olyan, ami utcára is jó, de alkalomra is :) És közeledj úgy, hogy csak sejteted mit akarsz, szóval sose legyél egyértelmű és sose mondd ki, csak ha kedvesen rákérdez. Ha elutasító, akkor mindig tudd azt mondani, hogy te nem is úgy értetted ;) Ha ez így megy, akkor nyert ügyed van :D
2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Hát azért az öltözködésben nem értek egyet mert nem a stilusom és ha azt fel venném akkor nem magamat adnám már!Az a baj h amikor együtt vagyunk annyira kikapcsol az agyam h sose jut eszembe valami kis frappáns "beszólás".Tudna valaki példát is mondani h bemagoljam?!
2010. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!