Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a minimum életkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a minimum életkor csjoknál, akik még 33 éves pasival el tudják képzelni kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 20:51
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%
20/l
2010. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Az remek!!!

Örülök,hogy ilyen kedvesen reagáltál!!!

2010. okt. 10. 21:04
 3/36 anonim ***** válasza:
Olyan 25 szerintem. Pár év múlva mindkettejüknek gyerekük lesz valószínűleg, úgyhogy, ha együtt szeretnének lenni, akkor a lánynak kell ennyi idősnek lenni minimum. Ilyenkor már érett a gondolkodása a "felnőttek dolgaira".
2010. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:

Első vagyok, nálam olyan 34-35 a max.

Szerintem nem gond a 15 év, egy férfi 40 évesen is alapíthat családot...

2010. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta csak 30-40-es férfivel tudom elképzelni, jelenleg 21 vagyok, 18 éves korom előtt is az idősebbek tetszettek, de addig nem akartam senkivel kapcsolatba kerülni, ugye én is gyerek voltam még, nem voltam biztos benne, majd változik az ízlésem, de ez megmaradt :)
2010. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
állítólak nem nézek ki annyinak sem.
2010. okt. 10. 22:04
 7/36 A kérdező kommentje:

Mármint 33-nak

:)

2010. okt. 10. 22:05
 8/36 anonim ***** válasza:
Krisztusi év :) És nem a kinézet számít, én pl. imádom ha látom valakin, hogy érettebb. Nekem valahogy úgy érzem a lelkem érettebb, nem túlzottan éreztem jól magam soha a korombeliekkel, nem tudom miért, sokáig bántott is, de már belenyugodtam :) Szóval nyugi, nem hátrány ha esetleg annyinak is nézel ki :)
2010. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2010. okt. 10. 22:17
 10/36 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én az idősebbekhez vonzódom, talán ezért sem sikerült komoly kapcsolatra szert tennem,mert eddig az összes pasim 2-3 évvel volt idősebb nálam, pontosabban a pasimnak sem mondhatnám őket, hiszen hivatalosan nem jöttünk össze, még a legelején kiszálltam belőle. Hogy képes lennék egy 33 évessel járni, azt nem tudom, számomra a 25 körüli pasik az ideálisak. Félnék, hogy egy 33 évessel kisebbségi komplexusom lenne, tekintve, hogy mennyivel idősebb, tapasztaltabb, érettebb nálam, viszont testileg vonz a dolog, főleg, ha jóképű az illető. Szóval nem tudom, mi lenne a helyes, de ha szimpatikusnak, kedvesnek, türelmesnek, megértőnek találnám az illetőt, akkor mindenképp megpróbálnám.

18/L

2010. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!