Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl hamar eljár a kezem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar eljár a kezem! Mit tegyek ez ellen? Nem akarom hogy elhagyjon e miatt.

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy veszekedéseknél kiborít a párom és oda vágok neki véletlen de mindig megbánom és nem győzök bocsánatot kérni.Mondjuk oké vagy 2 szer fordul t elő de segítsetek hogy fékezzem le magam?
2010. okt. 10. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni a boltba ilyen nyomkodható gumi állatkát amúgy meg ha ez nem jó akkor próbáld megérteni a vita közben az ő álláspontját és ne csak magaddal törődj. Ha hirtelen haragú vagy akkor meg önkontroll
2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen.És öszintén?Már neki is megmondtam nem akarom rettegésben letölteni az életem hogy mikor mit merek mondani hogy ezért most kapok-e vagy sem.Nálunk 3szor fordult elö az utóbbi fél évben történt(összevesztünk),de 2 éve vagyunk együtt.A barátnöd elöbb-utóbb el fog hagyni ha nem változik a dolog.Én is ezt fogom tenni ha mégegyszer megpofoz a barátom de nagyon igérget és ö is bánja adolgot veszttül de attól még nekem fáj...szerintem ha ugy látod el fog járni a kezed inkább menj el otthonról sétálj egy nagyot,higgadj le addig.Ha nagyon akut a helyzet inkább pohár vagy tányér felé nyulj..még mindig jobb mintha a barátnöd püfölnéd
2010. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én vagyok a csaj én ütöm a pasim
2010. okt. 10. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megbánod, többet úgysem ütöd meg.
2010. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még az is megoldás lehet ha a barátnöddel megbeszélnéd hogy ne vágjon a fejedhez olyan dolgokat amire lendül a kezed.Valószinüleg akkor vágja a fejedhez hogy "ez se jó,az se jó,stb..." amit ilyenkor szoktak.Inkább ha nyugodtak vagytok akkor próbálja veled megbeszélni ezeket a dolgokat.Ha összevesztek akkor ne hozza fel a mult összes sérelmét,csak a vita tárgyánál maradjatok.
2010. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem irtad hogy lány vagy..minden esetre vonatkoztass át.de ritka ez a felállás a pasidnak kellene határozottabban fellépni
2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ne csodákozzál, ha a barátod ott hagy a búsba. Én biztos ott hagynálak, ha férfi volnék. Nőként is elhagynám azt, aki megütne.


Neked kellene tudni, hogy tartsd féken magad, elvégre neked kellene, hogy legyen önismereted, mi nem ismerünk téged.


Egyébként meg ha nagyon feldühít, akkor inkább menj át egy másik helyiségbe, és számolj el 20-ig. Akkor üljetek le megbeszélni a dolgokat, mikor már mindketten higgadtak vagytok.


Ha pedig nem tudsz változni, ne csodálkozz, ha elhagy. És gondolj csak bele fordítva: neked hogy esne, ha "véletlen" kapnál tőle egyet-kettőt??


L/22

2010. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezek igazak amiket mondtok de akkor is.lehetetlen nem gondolkodok akkor.De mostmár megpróbálok türtőztetni a viselkedésemen.
2010. okt. 10. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha feldühít téged a barátod, és ő épp akkor nincsen jelen, akkor vezesd le valahogyan a dühöd, hogy ne legyél már annyira túlfűtött, mire találkoztok. Ha egyedül vagy, püfölj egy vastagabb párnát, és zúdítsd rá a dühödet, mondd ki hangosan a sérelmeidet.


Ha pedig az is gond, hogy nem tudtok normálisan vitatkozni, "veszekedni" a barátoddal, mert át csap az egész egymás sértegetésébe, akkor javítsátok ezt a készségeteket. Javaslom a Gordon tréninget mind a kettőtöknek.

2010. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Menj el dokihoz.
2010. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!