Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fogjak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

vagy egy egy évvel idősebb srác. nagyon tetszik, és tudja is hogy ki vagyok. viszont már másik suliba jár(középsulis) én meg általános 8-ba.


elérhetőség szempontjából telefonszám és myvip az, amivel foglalkozik is. msncíme nincs, facebookot nem neagyon nézi.


nagyon bejön, és régebben rengeteget beszéltünk személyesen hülyültünk, sulis bulikon táncoltunk egyebek.

most, hogy nem járunk ugyanoda megszakadt a kapcsolat, persze ha találkozunk köszönünk, és amennyi beszélgetésre van idő, azt mindig kihasználjuk.


viszont nekem nagyon bejön, és szeretnem meghódítani, hogy kezdjek hozzá?


ötletek,tippek,tapasztalatok, külső-belső dolgok minden jöhet.


ELőre is köszi!


2010. okt. 10. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges és mondjuk Gimnáziumba ment akkor menj te is oda ahova ő ment emellett ha a myvipét nézi és tudod a telefonszámát akkor megbeszélhetnétek egy randit
2010. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

minden képpen odamegyek, bár nem miatta, már régóta oda szeretnék menni:D


de kicsit konkrétabban. elég félénk vagyok etéren. amúgy nagydumás vagyok, de eddig engem hívtak szóval nem nagyon tudom...

2010. okt. 10. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne légy félénk ha egyszer már odamész abba a suliba ahova ő is jár akkor valahogy utalj rá hogy tetszik neked és akkor már ő fog kezdeményezni <-- ha egyszer már együtt táncoltatok egy csomót jókat hülyültetek és és rengeteget beszélgettetek akkor nincs semmi félnivalód! Szurkolok hogy sikerüljön

U.I.: De semmiféleképpen ne te kezdeményezz hadd érezze azt hogy egy picit küzdeni kelljen érted

2010. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves utolsó köszi, sokat segítettél.

viszont akkor ne is keressem? mármint várjak az év végi táborra ahová jöhetnek a volt 8-osok is(mert jönni fog)

meg az év végi fellépésre, meg egy halloween-i bulira, ahová szintén jöhetnek?

mert máshol nem nagyon látom.. régebben sportolt és egy kézis barátnőmmel kimentünk meccset nézni, de most abbahagyta...

2010. okt. 10. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!