Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvenc szerelmes jelented...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvenc szerelmes jelented (filmből. )?

Figyelt kérdés
A kérdés magért beszél. Nagyon fontos lenne. Csak írjatok egy filmet, és hogy nagyjából mikor jön a jelenet. Akár egy kis részletet is... :)
2010. okt. 8. 23:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Akarom mondani *jeleneted*
2010. okt. 8. 23:13
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rocco braziliába, az egész nagyon jó romantikus
2010. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
bunkó vagyok ugy hóditok
2010. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hosszú farkak éjszakája.Nagyjából akkor jön a jelenet amikor a csajszit 6 b@szom nagy néger körbe fogja.Tudom ajánlani.Nagyon szép szerelmes film,asszem Oskar-t is kapott.
2010. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
az egyik néger neve volt Oscar?
2010. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
amikor Marion és Harry teljesen szétcsapva feküdnek a földön úgy hogy a fejük ér össze. nem tudom már pontosan mikor. (Rekviem egy álomért)
2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

23:25!

Pfuuuuj.Pfffffujjjjjj,de undorító!

2010. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tövismadarak - az a rész, amikor Ralph hazatérve találkozik Maggie-vel a tengerparton...


Nem részletezem, az alábbi rész magáért beszél:


http://www.youtube.com/watch?v=z0TkGm5AkUk

2010. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kleincsillag ***** válasza:

Pearl Harbor Danny és Evelin

2:25-től http://www.youtube.com/watch?v=IuPKnuhgk7k


vagy a mindenki által ismert Titanic..

sok van..

de a legszebb amiket a Párommal élek át....másolnám filmbe mind,mert oda illik...

2010. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igazából jelenetet nem tudnék mondani,de nekem a Szerelmünk lapjai nagyon nagyon tetszett...ajánlom mindenkinek.
2010. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!