Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hibát követtem el? 17F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el? 17F

Figyelt kérdés
A szüleim és a nagyszüleim szinte hetente kérdezgettek, hogy mi van a lányokkal, amit végűl meguntam úgy 5 hónap után és behazudutam egy barátnőt úgy 3 hónapra. Aztán "szakítottam" vele. Végűl egyedül anyának elmondtam az igazat és ő teljes mértékben elismerte hogy valóban nem volt szép ahogyan viselkedtek velem, ugyanakkor az sem volt helyes hogy hazudtam. Nos, végre csend volt e téren, aztán apám megint felvetette ezt az egész sz.rt és minden kezdődött előről, ugyanis új suliba mentem, "új csajozási lehetőségek" vagy mi a túrót vár el tőlem... Meguntam, most pedig elmondtam, hogy a sulimban a lányok nagy nagy része vagy biszex vagy leszbikus (ami igaz is, tényleg nem érdekli őket egy fiú sem, ez nem ilyen "tini lány kíváncsiság" izé már...), sok a drog és egyébb baromság függő "lány" és ezekkel a csajokkal nem tudok semmihez se kezdeni , amitől anya kiakadt és egyre jobban fáj neki, amit ma ki is mutatott... :( Úgy érzi, hogy rossz helyre kerültem, meg elkeseredett, hogy "nem olyan tini társadalom jutott nekem mint amilyen az ő idejében volt". Hibát követtem el azzal, hogy elmondtam nekik ezt a dolgot? Úgy érzem, nagy fájdalmat okoztam anyának... :( Lehetséges, hogy nem volt helyes elmondani ezt neki?
2010. okt. 8. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
anya pici fia:D amúgy meg mért nem tudod megmondani már nekik hogy lesz amikor lesz?jézusom
2010. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy teljes mértékben igazat adok neked, abban hogy azzal jöjj össze akivel akarsz, DE szerintem nem akarsz senkivel. Az egész suliban mindenki leszbi meg drogos ? Ne vicceljünk már...Te még nem akarsz barátnőt, ennyi.
2010. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

22:19


Tényleg nem akarok! Ki mondta, hogy szeretnék? Egy szóval nem állítottam, hogy az "egész" suliban minden lány ilyen. Sőt, képzeld, rengeteg a helyes lány is! Közeledtek felém, nyitni akartak, csak engem meg nem érdekelt ez... Kell a francnak, hogy játszogassanak az érzéseimmel, hogy flörtölgessek. Nagy fityiszt engedem meg, hogy kiszolgáltassam a szívem valakinek aki ha nem figyelek eléggé kiszúrhat velem. Nem engedem meg, hogy elcsábítson és utána valamien szinten irányíthasson engem. Egy nagy fityiszt. Játszogasson mással, ne velem.

2010. okt. 8. 22:27
 4/6 anonim válasza:
:D Mi lenne veled anya nélkül?:D Nőj fel végre... 40 évesen is anyádhoz fogsz futkosni?
2010. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igazad van! majd amikor ugy erzed hogy valamelyik lany nagyon tetszik akkor majd kezdemenyezel. kit erdekel! raersz meg!
2010. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 kérdés keveredik itt, és mindkettőt előszőr magadban kell tisztáznod, hogy aztán azt a szüleid előtt felvállalhasd.

1. 17 évesen még nincs barátnőd. Ezzel önmagában nincs semmi baj. Még találtál hozzád illő lányt. Ha 10-15 év múlva sincs senki, akkor már el kell gondolkozni, hogy mit rontottál el, de a te korodban nincs ezzel semmi gond. A gond ott van, hogy nem mersz határozottan kiállni a szülők előtt amellett, hogy ez a te ügyed, és ebben nem az ő elvárásuknak kell megfelelned. (Talán azért, mert téged is zavar, hogy még nincs barátnőd, pedig nem érdemes ezen stresszelni! Nem attól leszel több vagy jobb ember, hogy van, hanem az számít, hogy hogyan éled meg a helyzetet.) Mondd meg nekik határozottan (de tisztelettel), hogy teljesen bízzák rád ezt a kérdést, majd ha lesz olyan lány, akivel összejöttél, akkor bemutatod, addig pedig hagyják a témát. De elsőként magadban tisztázd, hogy nem mások kedvéért kell barátnő, társ. Most megvagy jól egyedül, aztán majd megismersz egy hozzád illő lányt.

2. Az új suli kérdése. Új suli tehát új közösség. Anyukád a beszámolód alapján úgy érzi, hogy rossz közösségbe kerültél. A kérdés, hogy csak ő érzi úgy vagy te is. Ha csak ő, akkor nyugtasd meg, hogy te jól érzed magad a közösségben, és félreértette, amit mondtál. Ha te sem érzed magad ott jól, akkor neked kéne keresni ott 1-2 barátot, nyitni 1-2 ember felé.

2010. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!