Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik ilyen, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ilyen, hogy egy ember ilyet tesz?

Figyelt kérdés

Eltunk bolodgan egyutt, vagyis tulzas, hogy tokeletesen boldogan, de sokst beszelgettunk, vitaztunk is, o neha tulzottan aggressziv volt, de mindig atbeszeltuk, kicsit mindig javultunk, eljartunk ketten kirandulni, nyaralni, egyutt toltottunk az idonket, melyen ismertuk egymast es hangoztattuk a masik a tarsunk. Aztan egy nap osszeomlott a tarsam hirtelen a semmibol. Latvanyosan szenvedett, es elmondta soha nem is szeretett, csak kihasznalt. Mivel nem ertettem, hogy letezik ilyen a foldon, hogy kimutatja szerelmet folyamatosan majd masnap mar nem szeret ezert probaltam maradasra birni es beszelni vele. Sajnos a hetek multaval ez csak rosszabb lett, hol arrol beszelt milyen megnyugtato a kozelemben hol arrol, hogy sosem szeretett nem tudja mi az szeretni. A vegere mar annyira borzalmas volt kb minden gondolatot ami csak megfrodtul egy masodpercre is a fejebe szo szerint kihanyta ram, hogy kivel csalna meg, ki tetszik neki, milyen beteg vagyai vannak, hogy kihasznalt, hogy egy gonosz ember, hogy az exeit viszont imadta az osszeset es halalosan szerette oket, kozben pedig modnta fizikai fajdalma van ha hozzam kell ernie.. emiatt szakitottam vele, de a szakitasnal is meg zokogott, hogy toketeles tars lennek ezt tudja jol, de a szive az nem engedi hogy szeressen engem, de azert ne dobjam meg ki, varjak megprobal valtozni… mikozben mar tudtam hogy irt noknek…

Szoval en meg ilyet nem hallottam, nem lattam soha az eletben. Nem tudtam, hogy van ilyen, hogy megjátsszuk a szerelmet, érzelmeket mutatunk, gyűjtjük a kozos elmenyeket, rengeteget beszelgetunk majd x ev utan egy nap hirtelen osszeomolva bevalljuk kihasznaltalak csak, megcsaltak nem szerettelek soha, masokat igen… azt gondolom csak velem tortent ilyen szegyellem..van ilyen?? Eppeszu ember csinal ilyet?


2023. ápr. 18. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Félredugott és lelkiismeret furdalása van
2023. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Létezik ilyen, főleg azoknál akiknek a sorsukba ezopterikus módszerekkel belenyúltak kivülről.


Ez amit írsz-az ébredésük ezekből a dolgokból. Azaz valószínűleg-szinte 100-% hogy valaki megtörte a háttérben ezeket.Ezért váltak szabaddá.

2023. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
*ezoterikus
2023. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*Ezért váltak szabaddá, és látják a valóságot
2023. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Lehet hogy végleg megunta, hogy nem használsz írásjeleket se ékezetes betűket és kiborult a szar helyesírásod miatt.

Amúgy teljesen érthető.

2023. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
*Ezért váltak szabaddá. És ezért ontja ki magából mind azt a szemetet, amivel teletömték évtizedek alatt a belsőjét.
2023. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Létezik.
2023. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6


Miért nem tudod legalább egy kommentbe belesüríteni a sok idiótaságodat? Miért kell teleszemetelni a kérdést? Máshol is ezt csinálod...

2023. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exei megcsalták?
2023. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9, azt mondta igen 2 megcsalta a 3.-t o csalta es most engem a 4.-et is.

Bar kicsit olyan volt mintha tolem is kovetelne, hogy csaljam meg a viselekdesevel..

2023. ápr. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!