Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők láttak már olyan igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők láttak már olyan igazán férfias férfit akit autók, motorok teljesen hidegen hagynak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 14:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

8. Ja még 1 utánfutóhoz is papír kell stb. mellesleg léteznek futárszolgálatok ha ez gond valakinek.

Amúgy távolsági buszt használok csak, konkrétan a helyközi bérletet se váltom ki kihasználatlanság miatt.

Ha meg nyaralni megyek akkor nem a kocsival akarnék faszolni, meló után fix elaludnék a kormány mögött, az a napi fél óra séta amúgy se árt.

2023. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy kötelező az autó, ahol nincs rá szüksége, ott csupán fölösleges kiadás.


A #8-as válaszomban, egy embertipust írtam le, akivel "megáldott" az ég.


Akink nem nem inge........ ;)

2023. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
6. S a lányokat szereted? :D
2023. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

13: A lányokat megnézem, szépnek tartom őket, de inkább a felnőtt nőkhöz vonzódom, mert a mai trendekkel ellentétben a saját korosztályom vonz.


6 -os voltam.

2023. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%
14. Nyilván magad is tudod, hogy a kérdés mire vonatkozott.
2023. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
15: Tudom, de szándékosan értettem félre, hogy éreztessem, milyen irreleváns beszólás volt részedről. Valószínűleg azért érezted szükségét megejteni, mert bosszant, hogy nem minden férfi homokos, aki nem felel meg a nők jól bevált sztereotípiáinak.
2023. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%

16. Van egy férfiak közt forgó vicc, hogy szereted e a kocsit, a sört, v. a focit? Ha egyiket sem... Ez ihlette kérdésem, de én ezt egyáltalán nem gondoltam véresen komolyan (azért ment utána a smiley), mint ahogy az lecsapódott.

Egyébként N (túrás-bringás)

2023. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
17: Ja, hát lehet, de Gyakorin nem tudni, vannak elég rosszindulatú arcok. Néha a smiley sem egyértelmű, valaki a leggonoszabb odaszúrása után is kiteszi. Amúgy azért is tettek már a nemi identitásomat érintő megjegyzéseket, mert vállaltam, hogy nem vagyok oda a nyeszlett, 45 kilós, izomtalan manöken csajokért. Pedig hát ugye az igazi, tökös férfi ember aztat szeresse... :)
2023. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%

18. OK, akkor ezt sikerült tisztázni, szent a béke. :)


(Hát szerintem meg pont "ők" keresik az olyanokat, hogy még véletlen se lássák bennük a nőt...)

2023. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19: Igen, ebben lehet igazság. Számomra egyáltalán nem nőiesek az ilyen nők, sosem értettem, miért tepernek értük annyian. Hogy ez valami látens homoszexuálitás, vagy elfojtott pedofília, vagy csak arra kellenek, hogy a véznaságuk kontraszthatásként működjön, és kiemelje a férfi termetét, sosem tudtam eldönteni, de talán ezeknek a keveréke.
2023. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!