Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ez a divat? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ez a divat? :O

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. A legtöbb kortársam (természetesen lányokra gondolok) csak azért jár a pasijával, hogy legyen valakije. Van, aki egyszerre 3 sráccal is kavar. Nem bírom megérteni, ebben mi a jó. Egyik legjobb haverom járt egy lánnyal, nagyon szerette, de az csak ki használta. Úgy sajnáltam szegény srácot. :(

Nem akarom levágni a sablonszöveget, de régebben a párkapcsolatoknak megvolt a maga varázsa, a szerelem. Hová lesz ez? Egyszerűen képtelen vagyok fölfogni. Valaki magyarázza már el, miért jó?!


2010. okt. 6. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

^


Ja ezért nem jó idősebb szingli nővel kezdeni, ha gyerek van. Mert valszeg ezt a pályát járta be.. k*rva, aki még elvárná hogy királynő ként kezeld a semmiért.

2010. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy sokkal több ilyen lány kellene, mint Te! Te a gondolkodásodért csak a legnagyobb tiszteletet és megbecsülést érdemled!!!
2010. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!