Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ez a divat? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ez a divat? :O

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. A legtöbb kortársam (természetesen lányokra gondolok) csak azért jár a pasijával, hogy legyen valakije. Van, aki egyszerre 3 sráccal is kavar. Nem bírom megérteni, ebben mi a jó. Egyik legjobb haverom járt egy lánnyal, nagyon szerette, de az csak ki használta. Úgy sajnáltam szegény srácot. :(

Nem akarom levágni a sablonszöveget, de régebben a párkapcsolatoknak megvolt a maga varázsa, a szerelem. Hová lesz ez? Egyszerűen képtelen vagyok fölfogni. Valaki magyarázza már el, miért jó?!


2010. okt. 6. 22:58
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

na erre kíváncsi voltnék én is:D

üdv 22/f


de az a tippem hogy betudható annak hogy a gyerekek egyre hülyébbek. érzelmileg meg lexikálisan is... neveletlen buta szar darabok, és ez csak rosszabb lesz.. mert egy nap "ezeknek" lesznek gyerekei..

2010. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem ez régebben is volt így. Média, Internet, hovatartozás,,.


De ez legfeljebb csak mainstream vannak akik nem ilyenek. Például te is

2010. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zakkant ***** válasza:
mert minnél nagyobb k.rva 1 csaj annál inkább felnéznek rá a kortársai!de majd talán észheztérnek!
2010. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerelem? Itt van nálunk, de csak aki szépen kéri annak adunk belőle. :)
2010. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:
szépen kéri.. haggyad már.. ha odamegy egy "nyomorék" és "kér szépen tőled szerelmet" te biztos adsz neki mi? hogyne..
2010. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy ilyen időszak, minden oszt.társamnak volt már pasija csak nekem nem, ezért bepasiztam, nem szerettem, csak kellett vki. Utólag tudom, hogy nagyon csúnya dolog volt tőlem. Talán ezzel vágnak fel egymás közt, kinek hány barátja illetve barátnője volt már....én hamar kinőttem ebből. Az viszont már elég gáz, ha ezt vki még 20on éves korában is csinálja :S
2010. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nálam ez az időszak kb 8 éve volt, most 24 vagyok, régen is igy volt, most talán még durvább a helyzet, ezt nem tudom...
2010. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megin én :) persze szex nem volt, csak csók, azért annyira durván nem csináltam :)
2010. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
majd kinövik
2010. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

majd kinövik ezek a ribancok, amikor majd lógó csöccsel, szétkúrt pinával, kiélt, rothadó bőrrel és egy-két kölyökkel a nyakukon maradnak 30 év körül, minimálbéren.


akkor majd leszállnak a földre, és előkerülnek a belső értékek, például hogy legyen pénze a pasinak, és hogy egy balek legyen, aki eltartja őt meg a hülyegyerekeit, ha már a macsó lelépett. most legalább kicsit élvezik az életet, ezt nem szabad elvenni tőlük.

2010. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!