Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 éves nő 20 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves nő 20 éves férfi szeretői kapcsolata rendben van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 23:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

18. Mit tud kihasználni? Konkrét dolgokat mondj, ne ilyen megfoghatatlan általánosságokat. Milyen dolgokban van tisztességtelen előnye egy szexkapcsolatban, intim kapcsolatban? Mi van? Milyen dolgokban lehet itt valakinek előnye/hátránya? Ne ködösen beszélj, hanem írj konkrét dolgokat kérlek.


Nem, a 15 éves a 40 évessel teljesen más, mivel ott az egyik gyerek. A 20 évesnél pedig nem. Bezzeg ha egy 30 éves és egy 45 éves, vagy ha egy 35 éves és egy 60 éves haverkodna, az nem zavarna, mi? Pedig ott is van 15-25 év előny, nem? Nem csak az zavar, hogy van olyan fiatal, aki valóban kívánja az idősebbeket (is) szexuálisan, meg hogy van olyan idősebb, aki szexuálisan sikeres és kívánatos a fiatalok számára is? Mert nekem ilyenekből mindig ez, és a féltékenység érződik ki.


Amikor egyeseket hallok a korkülönbség miatt rinyálni (úgy értem nem a saját életükben, hanem mások életébe beleszólva), akkor mindig az incelek jutnak eszembe, akik pedig legszívesebben betiltanák, hogy a nők jóképű vagy gazdag férfiakkal ismerkedjenek, mert a féltékenység miatt így akarják korlátozni mások szexualitását.

2023. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#21 Most nem tudom, hogy te tényleg nem tudsz ilyesmit elképzelni, vagy csak tetteted?


Manapság a 20 éves is gyerek, egy 45 éveshez meg pláne gyerek, főleg, hogy a szülője lehetne egy nála 25 évvel öregebb ember...Egyik esetben ráadásul HAVERKODÁSRÓL beszéltem, nem szeretői viszonyról...


Konkrétan mibe használhatja ki, hogy kérdésedre válaszoljak.Konkrétan abban, hogy a gyerek tapasztalatlan, a pótszülő meg nem.Olyan irányba befolyásolja a kapcsolatot, amilyenbe akarja.A fiatalabb félnek kb fogalma sincs mi normális/mi nem normális egy viszonyban.Az öregnek van, ki is használja.Ez lelkileg eltorzítja a fiatalabb személyt, nem alakul ki benne egészséges hozzáállás a kapcsolatokhoz.


Emellett, mert ilyenre is ismerek példát, szoktak ilyen vénQrvák olyat is csinálni, hogy "véletlen" felcsináltatja magát a kisgyerekkel, aztán úgy is marad...Kisgyereket meg ezzel zsarolja, hogy maradjon mellette.Ilyesmi dolgok.

2023. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21 Hát én még életemben nem láttam olyat, hogy 60+-os emberek 30-asokkal barátkoznak.Soha.

Nem is véletlen.

2023. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

22. Nem, nem minden 20 évesnek vannak idióta szülei, akik nem nevelik őt meg és nem készítik fel őt az életre, illetve hagyják gyereknek lenni még bőven huszonéves korában is. Vannak olyan fiatalok is, akik komoly családokból jönnek, figyeltek rájuk a szüleik és ezért manapság a 20 évesek között érettnek számítanak (de a harminc vagy ötven évvel ezelőtti 20 évesek között ez volt a normális).


Én például emlékszem, hogy 15 évesen szerelmes voltam egy évig a 40 éves angoltanáromba. Az mondjuk csak plátói volt. De mondjuk 22 éves koromban voltam először egy idősebb nővel, aki szintén 40 éves volt, egy elvált kétgyerekes anyuka. Csak szexeltünk, nem gondoltam bele ebbe semmi többet és nem rontott meg.


Szerintem pedig óriási sarkítás, amit írsz a második bekezdésedben. Mintha minden korkülönbséges kapcsolatban létezne manipuláció és egyetlen hasonló korúak közötti kapcsolatban sem. Pedig nem ez a helyzet. Manipulatív ugyanúgy lehet egy fiatal is, illetve két fiatal is egymással. Az, hogy valakinek mennyire van ilyen természete az nem korfüggő. Meg ez is szokatlan számomra, hogy te a párkapcsolatot valami dominanciaharcként értelmezed, ahol amúgy is harcolnak a felek, de ha már nem egykorúak, akkor az egyiknek "tisztességtelen" (akármit is jelentsen ez itt...) előnye van.


23. "Nem is véletlen."

Nem tudom eldönteni, hogy most a 30-asok vagy a 60-asok felé gyűlölködtél.

2023. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, rendben van, èn is kipróbálnám. 41N
2023. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl kölyök. Mondom úgy, hogy egy 34 évesért vagyok odáig, de az azért mégis más.

46N

2023. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szeretői kapcsolatban mi hibádzana? Mármint nyilván maga a szeretői kapcsolat az egy gázos szitu, de ez a kor téma viszont teljesen lényegtelen benne. Ez csak a két fél élvezetéről szól. Nincs hozzá köze mások véleményének. Ha nekik így jó, akkor jó...
2023. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Tartottam tőle, hogy le leszek pedofilozva, olvasva több kérdés alatt is a megnyilvánulásokat. Érett annak ellenére, hogy jóval fiatalabb.
2023. márc. 10. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!