Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztok a párotokkal,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztok a párotokkal,ha herpeszes? Ez fertőző lehet?

Figyelt kérdés
Talán általános iskolában volt utoljára herpeszre hajlamos ismerősöm,annyit tudok róla,hogy nem szabad utána inni. Van egy új párom és tegnap vettem észre,hogy herpesze van és hatalmas,elég nehezen tudtam tegnap megcsokolni.
2023. márc. 8. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Fertozo!!

Sot,ha oralt csinal neked,akkor nemi heroeszed lesz belole,ami 2 het 40 fokos laz es folyamat gxogyszerezes! Nekem 20 eve kerult 80 ezerbe a gyogyszer ra!!!!!! Nagyon nagyon fajt es eletveszelyes. A borgxogyasz alairatta velem,h az eletbenmaradasomert o nem vallalja a felelosseget!!

2023. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Egy kisbaba ilyenbe már bele is halt. A hulye apja herpeszesen csokolta szájon. A baba belehalt a vírusba.

(Meg minek csókolgatják egyesek szájon a gyereküket?🤮)


Am fertőző igen.

Lehet amikor tünetmentesek, akkor is fertőznek az ilyenek.

2023. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy mondanátok meg neki,hogy amikor herpesze van ne csokolgasson ?
2023. márc. 8. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Figyu Jani/Juli, légyszi amíg herpeszed van, addig ne csókolózzunk, mert nem szeretném elkapni."

Bár elég szomorú, hogy ez neki nem evidens. Igen, fertőző.

2023. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként ha tünetmentes, akkor is fertőző, szóval nagy eséllyel el fogod kapni.


Az meg, hgoy nem szabad utánuk inni a pohárból, az hülyeség, úg ypont nem terjed.

2023. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi nem sértődünk meg ilyesmin. Mondjuk ha nekem van herpeszem barátomat nem érdekli és megcsókol viszont ha neki van akkor nem engedi mert nem akarja hogy elkapjam....
2023. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Herpes simplex vírussal a lakosság közel 100% -a fertőzött, azonban az első fertőzés 90%-ban tünetmentesen zajlik. Az esetek csak 1%-ában észlelhetőek a fertőzés típusos tünetei, 9%-ában atípusos formában zajlik. A fertőződés rendszerint 4 éves kor alatt történik, majd a vírus lappangva, a környéki idegsejtcsoportban megbújva, egész életen át a szervezetben marad. A szervezet legyengülése, valamilyen gyulladás vagy lázas betegség, gyomorrontás, erős lelki trauma, fizikai stressz, munkahelyi-, vagy családi- problémák, valamilyen szervezetünk számára nem szimpatikus étel vagy ital, erős napfény vagy ultraibolya sugárzás, más fertőzések, terhesség, menstruáció, vagy fogászati kezelés a vírust újból aktiválhatja, ekkor körülírt területen, típusos hólyagokkal a fertőzés kiújul."
2023. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Telibe csokolozni nem szoktunk, kisebb szajrapuszi max. A paromon neha kijon, rajtam nem jott ki meg az evek alatt egyszer sem.
2023. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy új párom és tegnap vettem észre,hogy herpesze van és hatalmas,elég nehezen tudtam tegnap megcsokolni"

Akkor mi a lópikulának írod ki a kérdést? Már csókolóztál vele és megfertőzött. Elég gáz. Miért nem vállalod fel, hogy neked ez kellemetlen? Herpeszes gambával lehetne annyi esze, hogy nem csókolgat, de neked is lehetne, hogy szólsz neked ez most nem jön be.

2023. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!