Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jobb egy műlány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jobb egy műlány, mint egy természetes szépségű? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Miért jobb egy olyan akinek: műhaja van,műkörme,festve van a haja,2 kg smink van rajta,vasalja ,göndöríti a haját??

És miért nem jó ,ha egy lány természetesen szép?

14-17 éves fiúk véleménye érdekelne igazán!


2010. okt. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
mert a mű legalább törödik magával,jól néz ki.
2010. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

nem jobb, hanem a fiatal srácoknak társadalmi státuszt, egót jelent, ha műnőkkel vannak

a saját egójukat akarják ezzel növelni


a természetes szépség is sokaknak tetszik, szóval őket is sokan választják.

de egy mű nő legalább tud szexi lenni, de egy természetes, kövér, csúnya, igénytelen lány már nem. és fordítva. egy csúnya műnő helyett is inkább választanak természetesen szépet. a fiúknak mindegy, mű vagy természetes, ha szép a csaj, akkor lefossák.

2010. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
mármint a fiúk azt fossák le, hogy mű-e vagy természetes-e egy lány, ha szép, akkor bevállalnák. :D
2010. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, hanem ellenkezőleg...


17/F

2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, nekem k*rva mindegy.


Van aki alapból csúnya lenne, de műnőként jobban el tudja adni magát.


De tényleg, ez annyira mindegy és annyira lényegtelen számomra hogy azt ki sem tudom fejezni.


16/F

2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

pofánvágjalak?

.

.

.

Ki mondta, hogy a műlányok jobbak?


-.-'


(facepalm)

2010. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

figyelj... külsőre lehet bárki mű, belül rendes,fehér csontjai, dobogó szíve,és lelke van.Én nagyon soxor csalódtam kellemesen az ilyen "műlányokban". Azt hittem ribancok, de nem.:) nagyon jó fejek, kedvelem őket.Lehet velük beszélgetni, hülyéskedni, megvan bennük minden, ami egy jó kapcsolathoz kell.

Amúgy az én barátnőm is vasalja a haját, és sminkeli magát. Hol ebbe a mű? Ezzel pont a természetes szépségét akarja kiemelni.


19F

2010. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyáltalán nem jönnek be a műcsajok. És 14-17 évesen se jöttek be. 20/F
2010. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Na most arról van szó....ja hogy 14-17....akkor húzok...
2010. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A "mű" jellegek lényegében eltúlzott természetes jegyek. Az a nő, akinek természetesen hosszú a haja, telt az ajka, nagy a melle, homokóra alakja van - az evolúciósan sikeres, tehát érdemes foglalkozni vele.

Az a nő, aki pedig nem ilyen, de így néz ki - az nagyon könnyen megtéveszti a férfiakat.

2010. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!