Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen rossz hazugságot még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rossz hazugságot még nem halottam! és ti?

Figyelt kérdés

A barátom ma nagyon mondogatta hogy holnap találkozunk de közbe csütörtökre volt megbeszélve.Na és akkor ír egy üzit hogy "Szia kicsim Holnapi nap kilőve mert mennem kell fodrászhoz sztk bocsi"Én olyan pipa lettem és visszaírtam hogy "2óra alatt nőtt meg a hajad?és egész hét kilőve dolog van!pá


annyira rosszul esett hisz ma megígérte ő akart talizni erre fel lemondja és én b eis iktatom a találkozást hogy ne legyen dolgom.És erre így közli tudom gyerekes csak olyan rossz volt.


2010. okt. 5. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ilyen csajt szeretni? Csak amíg terpeszt.
2010. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Végülis jogos. Legalább felhívott volna! Ennyire személytelen sms-t küldött? Eléggé gáz!
2010. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hajat vägatni ment a fodraszhoz, az En fodraszom is egy igazni bombazo, de Ö sanjnos csak a hajam vagja:(
2010. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!