Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mukodhet jol egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet jol egy kapcsolat, ha az egyik szemely egyszerubb a masiknal?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni valakivel, de ha kicsit osszetettebben fogalmazok, akkor olyan, mintha nem mindig ertene, hogy mire gondolok. Meg sokszor mintha nem latna at ok-okozati osszefuggeseket. Nem leszolni szeretnem ezzel es magamrol sem gondolom azt, hogy szellemileg nagyon kiemelkedo lennek, de olyan hatast kelt, mintha joval egyszerubb ember lenne es nem tudom, hogy ha amugy minden mas stimmelne koztunk, akkor hosszutavon okozhatna-e gondot ez?
2023. márc. 1. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi más működik, ha már a kommunikáció nem? Anélkül igen nehezen lehet eljutni a pontból b pontba. Nekem a legminimalisabb elvárás, hogy szellemileg egy hullámhosszon legyünk.


24N

2023. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha a hetes nulla százalék, inkább már meg sem szólalok.
2023. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

12

Hat ne is. Nem hinnem, hogy nemfuggo lenne az, hogy valaki nem kepes ertelmezni egy osszetett mondatot, es hasonloan megfogalmazott, osszetett mondattal valaszolni. Meg ha le is szarom a temat, akkor is megy egy ertelmes embernek, mas kerdes, akarja-e eroltetni a beszelgetest, vagy inkabb piszkalja a korme alatti koszt.

Mind a ket nemben vannak lassu felfogasu emberek.

2023. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Na most pont ezért vált el egy barátom úgy 10 év után. Szép volt a csaj akkor is, fiatalabb is, szexuálisan is vadmacska, jólelkű is, főzni is tudott, csak nem tudtak semmiről beszélgetni, mindent folyton előlről el kellett magyaráznia, ami marhára fárasztotta. Sok férfinak meg az első kettő bőven elég, neki is az volt évekig és hülyének is tartották a haverjai, akiknek tipikusan évek óta nincs szex otthon ezért-azért. Szóval egyéni döntés/felelősség ez is, nem lehet megúszni, hogy neked mi fontos és mi nem, jön-e még tökéletesebb vagy elégedj meg... nincs varázsgömb.
2023. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Olyan mint a székely szerelem :)

Nő: Szeret e még engem? Sosem mondja.

Férfi: Egyszer megmondtam! Ha változás lesz szólok!

2023. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha akar fejlődni, akkor működhet, az ember mindig változhat és tanulhat, tanítsd meg. Legalább lesz egy új közös programotok mindkettőtök javára. 😇
2023. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Elkezdtem ismerkedni valakivel, de ha kicsit osszetettebben fogalmazok, akkor olyan, mintha nem mindig ertene, hogy mire gondolok."

Mondj egy példát, kíváncsi vagyok.

2023. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy okozhat gondot. Én személy szerint a hosszabb mondataim megfelelő szintű értelmezését el szoktam várni, az idegen szavak ismeretét nem várom el, viszont ha nem ismeri a szót, ne használja, mert az elég égő (pl. inkompetencia vagy inkontinencia, nem mindegy).
2023. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#19: magyar filmben mondta egy magát okosnak gondoló komcsi hivatalnok: "az, hogy ezek után mit csinál, az már az elvtársnő szuterén joga". ;)
2023. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem,sajnos az ilyen emberek többnyire tízéves gyerek szintű alapokkal nincsenek tisztában,ami hosszú távon baromi fárasztó...Tapasztalat!
2023. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!