Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mukodhet jol egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet jol egy kapcsolat, ha az egyik szemely egyszerubb a masiknal?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni valakivel, de ha kicsit osszetettebben fogalmazok, akkor olyan, mintha nem mindig ertene, hogy mire gondolok. Meg sokszor mintha nem latna at ok-okozati osszefuggeseket. Nem leszolni szeretnem ezzel es magamrol sem gondolom azt, hogy szellemileg nagyon kiemelkedo lennek, de olyan hatast kelt, mintha joval egyszerubb ember lenne es nem tudom, hogy ha amugy minden mas stimmelne koztunk, akkor hosszutavon okozhatna-e gondot ez?
2023. márc. 1. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajlandó változtatni egyszerűségén? Akkor működhet, amúgy nem hiszem, mert nem fogjátok egymást megérteni hosszú távon.
2023. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem biztos, hogy nem látja az összefüggéseket, vagy hogy egyszerűbb...szimplán csak más.


1.) Most magamből kiindulva, én mint programozó, nagyon sok másnak egyértelmű dolgot csak sokadjára értek meg, mert tök méshogy működik az agyam és tök logikátlannak tartom, míg ami nekem tök egyértelmű, az másoknak van agyon-bonyolítva.

2.) A másik meg, hogy akár hiszed akár nem, ha olyan lány közelébe kerülök, aki tetszik, akkor néha még beszélni / fogalmazni is elfelejtek XD

2023. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Bizony, hogy okozhat, ha már most feltűnő számodra, később még szembeötlőbb lesz. Én személy szerint becsavarodnék egy olyan ember társaságától, aki egy csomó mindent nem ért meg abból, amit mondok. Az ilyet nem is tartanàm kapcsolatnak a szó valódi értelmében.
2023. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Chateltem egy illetővel.

Minden témához fűztem valamit, akár hosszabban is kifejtettem a véleményem. Egy idő után zavart, hogy nem nagyon tud mit hozzá fűzni, csak ilyen felszínesen válaszolgatott. Legalábbis nekem úgy tűnt, mivel nem nagyon erőltette meg magát. Nem tudta fenn tartani az érdeklődésem.

2023. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Melyikőtök a f/n?
2023. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
#5: ez miért fontos?
2023. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Mert a nemek másképp működnek és értelmes választ szeretnék adni, amihez szükségem van több információra.
2023. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5: En vagyok a ferfi, de nem latom ennek a jelentoseget, mert ugy hiszem, hogy azert nagyjabol normalis ertekrenddel rendelkezek.
2023. márc. 1. 15:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy egyszerűbb, lehet, hogy nem vagytok egy hullámhosszon. Hosszú távon tényleg nagyon fárasztó, ha mindig mindent részletesen ki kell fejteni, mert annyira más "dimenzióban" vagyunk.
2023. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen exem, aki egy többszörösen összetett mondatot már nehezen értett meg. Hát mit mondjak, nem véletlenül csak ex... Akármennyire nem az ő hibája, meg stb.; nekem nagyon hiányzott az hogy valaki intellektuálisan is társam legyen. Rossz volt, hogy komolyabb témákról nem tudtam beszélgetni vele, vagy hogy ha valamiben különbözött a véleményünk, akkor azt átbeszélni sem lehetett mert képtelen volt elmagyarázni a saját álláspontját. Önálló gondolata amúgy nem is nagyon volt, általában filmekből hallott dolgokat ismételgetett, és ettől nagyon büszke volt magára. Mindenesetre utána elhatároztam, hogy soha többet ilyet.

(Én egyébként itt a nő voltam a kapcsolatban, férfiaknál gyakran látom, hogy "elviselik" ha a barátnőjük nincs a helyzet magaslatán.)

2023. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!