Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem perverz ez kicsit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és gyakran ha meglátok egy helyes,szimpatikus fiut megnézem a sliccénél,hogy mennyire dudorodik..vajon mekkora lehet?! De csak elképzelem,szóval nálam ez olyan mikor a fiúk nézegetik a lányok fenekét.. stbstb. :-D
2010. okt. 5. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az
2010. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem perverz, néha én is nézem :D
2010. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azon szoktam gondolkodni, hogy vajon a szembejövő csaj fazonra borotválja, vagy csupasz :D
2010. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Basszus! Neked is belédnevelték, hogy a normális lányok nem gondolnak ilyenekre, mert fúj, meg ilyenek! Ó anyám!


Ez a normális, hogy megnézed!!!! Ez még annyira nem perverz, mint amennyire egy kölyök uszkár nem véreb!

2010. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány megnézi és mindegyik felizgul tőle, ha szépen domborodik. Csak a legtöbben nem vallják be.
2010. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egészséges lány vagy:)
2010. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lieni válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond.
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyébként igen belémnevelték,de próbálom ezt valahogy eltaszítani magamtól..a szüleim nagyon konzervatív személyíségek. Én meg nyitott vagyok :P És mivel mocskos a fantáziám nem igazán tehetek róla :D:P
2010. okt. 9. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 09:11


Az a jó ha mocskos! ;) Az ilyen lányok izgalmasak lesznek és nem olyan sótlan fapic.sák!

2010. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!