Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy riválisot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy riválisotok mocskolódása miatt letiltana a kiszemelt lány?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszett egy lány akivel elkezdtem ismerkedni, de van egy közös ismerősünk aki tudomásom szerint a hátam mögött (sosem nyíltan és valamilyen oknál fogva sosem hallom vissza) ellenem dolgozik.


Általában az összes új csajt "befogja" ismerősnek, és ha meglátja vagy meghallja, hogy valakivel barátkozom ezek közül, azonnal elkezdi riogatni meg mondani, hogy tiltson le. Már több is letiltott, így tud rá hivatkozni, hogy hát azok is letiltottak. Most eltelt fél év és egy újabb lány tiltott, miután azt mondta, hogy "negatív dolgokat hallott rólam" de csak ennyit, hogy kitől, stb, arra már nem volt hajlandó válaszolni. Majd pár nap múlva le is tiltott.


Én a nyakamat tenném rá, hogy az a barom mocskolódik a hátam mögött, hiszen már nem egyszer megcsinálta. Le is buktattam. Ráírtam egy kamu lány profillal és magamról kérdeztem, neki meg az volt a válasza, hogy hát őt tiltani fogod majd.


Szóval ő csinálja. De mit tegyek? Az a baj, hogy amit tennék, abban nem lenne köszönet. Azt meg nem szeretném, hogy jogi problémám legyen egy ilyen ember miatt. Letiltani már rég letiltottam de úgy néz ki nem használ. Jogi ügybe meg én nem fogok a részemről belemenni felé, mert nem akarok nyűglődni ilyesmikkel egy barom miatt, a végén még azt is mondogatja a lányoknak és még jobban elriasztja őket tőlem.


Olyan helyzetnek érzem ezt amire nincs megoldás.


Ha írok neki esetleg (feloldom ennyire, hogy írjak neki) ki mit tanácsol szó szerint mit kéne neki üzennem?


2023. febr. 15. 21:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyebkent lebukott a csavo mert volt egy profilom amivel csak a legkozelebbi ismeroseimmel beszeltem. es ezen is letiltott a lány. es errol a profilrol csak az a másik srac tudott.


Tehat igenis szolt a csajnak hogy tiltson le + azt a profilomat is!!

2023. febr. 16. 03:38
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Aki ennyire ad mások véleményére, az annyit is ér. Ha nekem alapvetően szimpatikus lenne valaki vagy csak látnék benne minimálisan fantáziát, akkor mondhatna bárki bármit, akkor is inkább meg akarnám ismerni és magam kialakítani róla a saját véleményem (esetleg rákérdeznék a róla szóló pletykákra vagy próbálnék megerősítést/cáfolatot keresni rá az ismerkedés során).
2023. febr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz csinálni sajnos, ami a törvényes keretek közé befér, és eredménye is lenne.


Amúgy én ismerkedtem már úgy férfival, hogy látásból ismertük egymást, és hallottam róla gázos, durva dolgokat. Elgondolkodtam azért, hogy mi legyen, merjek-e vele bármibe is kezdeni, de végül adtam esélyt, és nem igazolódott be a legdurvább pletyka. Szóval, a 12-essel egyetértek, pontosan olyan ember vagyok, aki szeret saját véleményt alkotni, és nem pletykák alapján leírni a másikat.

2023. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nyilvános semmi az adatlapodon, az ismerősi listát meg állítsd be, hogy csak te láthasd. Normális ember a saját véleménye alapján dönt a másikkal kapcsolatban. Nekem nem kéne olyan, akit mások így tudnak irányítani.
2023. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hat akkor nem lehet mit tenni.
2023. febr. 16. 10:49
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!