Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy riválisot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy riválisotok mocskolódása miatt letiltana a kiszemelt lány?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszett egy lány akivel elkezdtem ismerkedni, de van egy közös ismerősünk aki tudomásom szerint a hátam mögött (sosem nyíltan és valamilyen oknál fogva sosem hallom vissza) ellenem dolgozik.


Általában az összes új csajt "befogja" ismerősnek, és ha meglátja vagy meghallja, hogy valakivel barátkozom ezek közül, azonnal elkezdi riogatni meg mondani, hogy tiltson le. Már több is letiltott, így tud rá hivatkozni, hogy hát azok is letiltottak. Most eltelt fél év és egy újabb lány tiltott, miután azt mondta, hogy "negatív dolgokat hallott rólam" de csak ennyit, hogy kitől, stb, arra már nem volt hajlandó válaszolni. Majd pár nap múlva le is tiltott.


Én a nyakamat tenném rá, hogy az a barom mocskolódik a hátam mögött, hiszen már nem egyszer megcsinálta. Le is buktattam. Ráírtam egy kamu lány profillal és magamról kérdeztem, neki meg az volt a válasza, hogy hát őt tiltani fogod majd.


Szóval ő csinálja. De mit tegyek? Az a baj, hogy amit tennék, abban nem lenne köszönet. Azt meg nem szeretném, hogy jogi problémám legyen egy ilyen ember miatt. Letiltani már rég letiltottam de úgy néz ki nem használ. Jogi ügybe meg én nem fogok a részemről belemenni felé, mert nem akarok nyűglődni ilyesmikkel egy barom miatt, a végén még azt is mondogatja a lányoknak és még jobban elriasztja őket tőlem.


Olyan helyzetnek érzem ezt amire nincs megoldás.


Ha írok neki esetleg (feloldom ennyire, hogy írjak neki) ki mit tanácsol szó szerint mit kéne neki üzennem?


2023. febr. 15. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha írok neki esetleg (feloldom ennyire, hogy írjak neki) ki mit tanácsol szó szerint mit kéne neki üzennem?"


Ne oldd fel és ne írj neki. Tartsd magad valamire.


Nem veszítesz semmit, ha valaki azért tilt le vagy nem áll szóba veled, mert neki hisz.

Tulajdonképpen neked dolgozik, szűr.


Majd aki neked hisz, az lesz jó neked.

2023. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kati53, ez nem teljesen igaz. Ha új helyre kerülnél és valakiről ismeretlenül kétes, akár ijesztő dolgokat hallanál, lehet, hogy te sem állnál vele szóba. Ez nem egy olyan szűrő ami jót tesz nekem szerintem.


De igen, feloldani lehet, hogy tényleg nem fogom.

2023. febr. 15. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:

"Általában az összes új csajt "befogja" ismerősnek, és ha meglátja vagy meghallja, hogy valakivel barátkozom ezek közü"

De honnan tudja meg, hogy te kivel foglalkozol? Ki az informator?

2023. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy ha letiltottad és nem beszélsz vele, akkor honnan tud azokról a lányokról akikkel ismerkedsz? Ki szolgáltatja neki az infót?
2023. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3/ 4/ egyrészt maga a lány kérdez rólam. Beszélgetnek hogy telt a napja, elmondja, hogy találkozott velem.. többet már nem fog :D


4/ látja, hogy ismerősök lettünk a fb-on például, legalábbis mielőtt letiltottam láthatta. Ilyenkor ugye közös ismerősként tüntet fel a facebook amit nem lehet nem észrevenni.

2023. febr. 15. 22:29
 6/15 A kérdező kommentje:
De mondom le is buktattam. Rá lett írva kamu facebookról és rákérdeztem a nevemre. Azonnal írta, hogy hát őt le kell tiltani. Ha nagyon barátkoznak vele és elég annyit mondania, hogy néhány embert kerüljön el, a lány rögtön rákérdez kiket. Ő meg felsorolja a riválisait. Ennyi.
2023. febr. 15. 22:30
 7/15 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem tudom kifejteni. Az a kérdés, mit tegyek?
2023. febr. 15. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"egyrészt maga a lány kérdez rólam. Beszélgetnek hogy telt a napja, elmondja, hogy találkozott velem.. többet már nem fog :D"

Miért pont tőle kérdez rólad? Én nem értem ezt.

Amúgy mit tudnál csinálni? Már letiltottad. Ha ilyen ellenséges, akkor eleve minek volt ismerősöd?

Ezek után nem fogja látni, hogy kik az új ismerőseid. Ennyi.

2023. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8, elmondtam, az a probléma, hogy ráírtunk egy kamu profilról, és rögtön bemocskolt egy még számára is ismeretlen ember előtt.

Hogy az ilyen görénnyel mit lehet kezdeni az a kérdés, mintha senki nem értené. ?

Maradjon letiltva? Soha az életben nem fogja abbahagyni, mert tudja, hogy rendes vagyok és úgysem ártok neki.

2023. febr. 15. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted.


"ráírtunk egy kamu profilról, és rögtön bemocskolt egy még számára is ismeretlen ember előtt."

De itt te írtál rá. Más miért írna rá, hogy "heló ismered ezt a pasast? Mi a véleményed róla?"

Eddig látta, hogy kik lettek az új ismik. Most már NEM látja, mert letiltottad. Maradjon is tiltva.

2023. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!