Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felesége ismerősnek jelölt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesége ismerősnek jelölt, holott nem is ismer?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel szoktam beszélni/chatelni munkán kívül is. De egyébként nincs köztünk semmi. A felesége egyszercsak bejelölt facebookon, pedig az életben nem láttuk egymást. Ez nem creepy? Miért tesz ilyet valaki?
2023. febr. 10. 08:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
10-es, hogyne lehetne. De egy barát, aki tényleg csak barát és nem a csávó farkába akar beleülni, egyrészt nem csinálna ügyet ebből, mert ha a pasi barátja, akar lenni, akkor előbb utóbb úgyis összeismerkedik a feleséggel is, másrészt nem beszélne ilyen lekezelően a feleségről.
2023. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Mi ebben a lekezelő?

Nem ismerem. A férjét se nagyon 😂 És főleg nem akarok tőle semmit. Ellenkező nemű foglalt emberekkel nem lehet szóba állni? Vagy mi van? 😅

2023. febr. 10. 10:46
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, nincs megtiltva, de a feleségnek tetszik, ezért írtam, hogy hanyagolni kellene.
2023. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Lehet a kollégád barátibbnak ítélte meg a kapcsolatotokat, mint amilyen, a feleség meg szintén össze akart veled barátkozni és jövő hétre meghívni a férj szülinapjára.
2023. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Engem a Facebook tudtomon kívül összekötött vadidegen emberekkel. Mégcsak közös ismerősünk sem volt.

N

2023. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy hany eves. Ha idosebb, akkor az o korosztalya csak siman igy használja a facebookot.

Ha fiatalabb, akkor viszont vedd figyelmeztetesnek. Amolyan "csak bejelentkeztem, hogy tudd:tudom mit csinalsz".

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16 utolsó mondata tökéletesen helytálló! Bejelentkezett. Talán majd ha legközelebb chatelgetni támad kedved a férjével, akkor majd megérdeklődni mégis mi az a halaszthatatlan megbeszélnivalód a férjével.

Kérdező egyébként a feleség egyenlőre nem csinált semmit, csak ismerősnek jelölt. Viszont te kérdést írsz ki és lealacsonyítóan beszélsz róla. Ha kollégával munkaidőn kívül chatelsz, nem munkáról, elképzelhető, hogy barátkozásnak gondolja, és ahogy már írták előttem barátkozásn@l előbb utóbb belefutsz a feleségbe is... :)

De őszintén miért vagy ezen ennyire fennakadva? Ha állítólag semmit sem akarsz a férjétől? :) nem lehet, hogy inkább pont te vagy a féltékeny?? Pl. én is csak futólag vagy még annyira sem ismerem a férjem ellenkező nemű kollégáit, mégsem írnak ki kérdést rólam, mégsem foglalkoznak azzal, hogy én mit csinálok, bár én nem is jelöltem őket ismerősnek facebookon, ez igaz. De nem is irogatnak a férjemnek, vagy ha nagy ritkán mégis, akkor az max halasztatatlan munkával kapcsolatos 1-2 soros kérdés, vagy fontosabb információ pl a másnapi munkához.

2023. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nem írnak ki kérdést rólad? :D

Eddig egy barátomnál sem zavart, ha ellenkező neműekkel tartott fenn kapcsolatot. Aki közelebbi barát, azt nyilván ismertem, aki pl munkahelyi haver volt és néha beszéltek valamiről, az nem is nagyon érdekelt. Nekem ezért fura. Ha észrevettem volna, hogy kevesebb időt szán rám vagy valaki másra túl sokat, akkor azt a pasimmal barátnőmmel volna meg, nem egy ismeretlen nő után kezdtem volna stalkerjodni a neten.

2023. febr. 10. 17:23
 19/22 A kérdező kommentje:
*pasimmal beszéltem volna meg
2023. febr. 10. 17:24
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező onnan tudom, mert ha nekem valakivel gondom, bajom van, azt elintézem szemtől szemben. 😄 Nem kell hozzá kérdést írni.

Szerintem abban biztos lehetsz, hogy már beszélt erről a férjével. Különben nem jelölt volna be. Az szerintem egy célzás, hogy ő is van, létezik.

2023. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!