Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jelölt ismerősnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jelölt ismerősnek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 7-8 hónapja volt egy szeretőm. Volt neki parja de többet akart tőlem mint szex én viszont nem. Nem akartam tőle már semmit sem. Ő ezen megsértődött majd lett egy másik palija utána le is tiltott fbrol majd miután szét mentek most újra be jelölt.
2022. nov. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"majd miután szét mentek most újra be jelölt."

B terv lettél. Ha nincs ló, jó a szamár is, tudod. 😃

2022. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy lennék b terv ha anno én utasitottam vissza ? És csak utána jött össze avval a palival majd tiltott pár hétre rá
2022. nov. 21. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy már nincs senkije, "szabad a pálya”. Lehet, hogy egyszer már elutasítottad, de most itt az újabb lehetősége próbálkozni.

Szerintem csak idő kérdése és rádír, hogy mi van veled. Ami nyilván nem hátsó szándék nélkül lesz majd.


Vagy amire kevesebb esélyt látok:

Egyszerűen csak ismer, feldobott neki a Facebook es bejelölt. De miután épp most szakítottak, erre az egyszerű véletlenre kevesebb esélyt látok.

2022. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés inkább, hogy te akarsz-e tőle valamit, ha annak idején nem kellett.

Ha meggondoltad magad és benne lennél ebben abban, akkor kérdezz rá mi a célja.

Légy bátor és főleg őszinte!

2022. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!