Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért jelölt ismerősnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért jelölt ismerősnek, ha utána nem ír?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon "modern" a kérdés és én ezt a világot annyira nem ismerem.

A sztori röviden: Volt hat évvel ezelőtt egy nagy szerelmem, teljesen plátóian, mert a férfi házas volt, viszont ő is így érzett irántam. Akkor közös megegyezéssel, de sértődésektől, negatív érzésektől nem mentesen megszakítottunk minden kapcsolatot, letiltás, ahogy kell, nem akartunk senkinek problémát. Azóta párszor, 3x-4x próbált velem beszélni, de ugyanúgy házas volt, szóval elkerültem a helyzeteket, felé ezt nyíltan lekommunikálva.


Arról tudomásom volt, hogy érdeklődik a sorsom után, én is így a távolból hallottam róla néha.


Aztán decemberben beadták a válópert, erre pár napra rá megkeresett, az egyetlen platformon, amin tudott: Instagramon. Bekövetett, engedélyeztem a követést, habár vissza nem követtem, aztán ennek két hete, azóta se írt.


Írjak neki én? Mire várhat? Mi ilyenkor a "taktika"? Minek jelöl be, ha nem ír, miközben szó szerint semmi nem érhető el rólam a socialmedia felületeken.


Őszintén megmondom, én azért nem írtam rá, mert az elválásunknál gyakorlatilag, hogy ne legyek a közelében, kirúgatott, ezzel derékba törve az akkori karrierem.


Bocsánat ezért a kicsit hosszú, kamaszos kérdésért, de nem tudom hovatenni az ilyet. Voltatok esetleg hasonló helyzetben, mi lett a vége?


Köszi a válaszokat!


33/N



2022. jan. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 éves sztori, ezalatt kb. négyszer próbált megkeresni, míg házas volt. Én ebbe semmi extrát nem látnék bele, csupán azt gondolta, "B" verziónak még jó leszel. Ha bármi komolyat akart volna, elválik érted/miattad. Így inkább olyan szaga van a dolognak, hogy tartani akarta veled a kapcsolatot, hátha még jó leszel egy-két légyottra.
2022. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az instrát nem ismerem, csak azt tudom hogy facen se ír mindenki aki bejelöl. Szép is lenne...


Nekem itt az is kérdés hogy te mit akarsz? Ugy látom te szeretnéd vele újra kezdeni, vagy elkezdeni igy hogy már szabad a pálya. Azért ezt gondold meg, es nem azért mert nem vált el miattad, hanem mert kirugatott...

2022. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fbon nekem is van ilyen,15ev utan bejelolt, irtam vmit h de reg nem beszeltunk, no reakcio, karacsonykor irtam h Boldog Karacsonyt, egy evvel kesobb ujra,semmi valasz, mar en ereztem ugy h zaklatom az evi 1sorral.


Sejtesem szerint


1. Kukkolt es veletlenul ismerosnek jelolt

2. Direkt jelolt de csak a fotoimat akarna nezni (nincsenek).


Mindenesetre tudom h felkavarnam ha beszedbe elegyednenk, tehat okos es bele sem megy. Tobbet nem irok ra.


Aki akar az ir neked, ez a vegso konkluzio, ne dedelgesd magadban azt, ami nincs.

2022. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy még nem szedte össze magát arra, hogy írjon
2022. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Valóban kicsit felzaklatott, hogy megjelent és mivel már hosszabb ideje egyedül vagyok, - kicsit leányregényesen-, azt hittem, hogy na majd most!

De teljesen igazatok van, ha reálisan és objektíven végiggondolom az egészet.

2022. jan. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!