Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Volt olyan eset mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Volt olyan eset mikor egy pasival együtt voltatok, egymás karjában, csók, romantikusan ölelkezve, simogattátok egymást, de valójában egy masik pasi járt végig a fejetekben? Ezt el lehet játszani az ottlévő pasival, hogy ő a fontos?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 05:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #10 válaszolò.

Nem volt szìvem hùzni az idejét, tudtam ,hogy nem állok még készen és jobban jár ha keres mást helyettem.

2023. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen egyenes, korrekt ember manapság mindkét nemben, respect #11.
2023. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
#12 hát igen, látszik hogy csak a nők ilyenek.. :) respect 11es ❤️
2023. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 😊 rendes,őszinte nőt neveltek belőlem (9-es es 11-es válaszolò voltam)
2023. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

Erről írtam a #10 válaszban.

Szerintem nem sok nő képes erre. Igen van benne szerepe a nevelésednek is, de a fő érdem a tiéd.

Nem hagytad magad sodródni az "árral".

Őszintén gratulálok, és hasonló értelmes, megfontolt életet kívánok számodra.

2023. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az első barátommal így voltam. Nem azért, mert gerinctelen, neveletlen lennék. Hanem azért, mert nem volt semmi önbizalmam és ráadásul 18 éves, frissen érettségizett lány voltam még. Volt a gimiben egy szerelmem, ami nem teljesedett ki, a srácnak tetszettem, de még megcsókolni sem mert, nem vett komolyan, valamint mániája volt, hogy "menő" akar lenni, miközben be sem tudott illeszkedni. A "menőség" képébe pedig én akkor és ott nem fértem bele.

Sokat sírtam miatta, a neten is kértem tanácsokat. Megkaptam, hogy az a problémám, hogy helyes srácokra vágyom, nézzem meg, hogy mire mentem ezzel, folyamatosan bőgök és 18 évesen szűz vagyok, ez pedig élő bizonyíték, hogy nem vagyok olyan lány, akire a helyes srácok valaha is vágynának, szóval ha nem akarok kitaszított lenni, vagy nem akarom, hogy rongyként használjon majd valaki szexre, akkor bizony esélyt kell adnom olyan fiúknak, akiktől finoman szólva nem remeg a lábam első látásra.

Így jöttem össze az első barátommal, aki hasonlóan szerelmi bánatos volt, mint én, és úgy éreztem lelki társak vagyunk. Azt hittem, hogy bele tudok szeretni, és akkor a külseje is megszépül.

Hát, soha nem szépült meg, és folyamatosan a gimis szerelmem járt a fejemben, még mindig érte voltam oda, csak próbáltam elnyomni magamban.


Megtanultam akkor egy életre, hogy nem kezdek úgy senkivel, ha mást szeretek, valamint azt is, hogy nem kezdek többé olyan sráccal, aki nem tetszik elsőre.

Utána, 21 évesen volt egy másik szerelmem, akivel együtt voltunk egy ideig, utána szétmentünk, és próbáltam visszaszerezni. Volt egy időszak, amikor már letettem róla, felejteni akartam, és másokkal ismerkedtem, de volt vagy 8-10 srác, akit azért utasítottam vissza ismerkedés/1-2 randi után (még szex előtt), mert még mindig a másik után vágyakoztam, és éreztem, hogy közel sem érdekelnek sajnos annyira.

Aztán jött a mostani párom, aki kimosta teljesen belőlem az előző srácot, egy pillanatig sem járt már a fejemben mellette, mert sokkal jobban megszerettem, mint őt valaha.

2023. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogyne, sajnos volt ilyen nálam is, nem vagyok rá büszke. Amikor párom volt , de beleszerettem másba és sokáig örlődtem, és csak plátóian így gondoltam a másikra.
2023. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!