Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye inkább személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye inkább személyesen beszéljünk?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy a barátom megcsalt.. elis mondtam neki de kicsit másképp adtam le a szitut arról hogy honnan tudtam meg.. azt mondta hogy nem igaz meg elkezdett röhögni..meg mondta hogy unalmas má neki hogy nem bízok benne.

Úgy volt hogy múlthét hétvégén lejön de nem jött mert állítólag mentek a mamájához... utána írta hogy jövőhéten se tud jönni mert segíteni kell a szüleinek meg utána való héten se mert tanulni kell vizsgára.

Mióta elmondtam neki hogy mit halottam azóta teljesen más alig ír rám msn-en az msn beszélgetéseink is olyanok hogy például tegnap már rá kérdeztem hogy mi a baja mondja már el és azt mondta rá hogy ugyan mi lenne. A héten csütörtökön szerintem találkozunk vagy pénteken. Szakítsak vele vagy mégis mit tegyek?

B.nőmnek mondtam hogy vegye fel msnre és kérdezgesse ki és kérdezte hogy szeret -e még engem és azt mondta a barátom hogy igen.. de kérdezte még tőle azt is hogy nem kell e másik b.nő és azt írta rá hogy de. :(

Szval nemtudom hogy mit higgyek..szakítsak vele? :(


2010. okt. 4. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:

elmondom neki azt igazat hogy honnan is tudom hogy megcsalt.. kíváncsi leszek mit lép rá mert nemfogja tudni letagadni!

Egyértelmű hogy szakítanom kell vele de msn-en nem akarok. :S

2010. okt. 4. 11:13
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan jól megvoltunk meg minden.. nem bírom elképzelni az életem nélküle. :( pedig tudom hogy nem sokáig leszünk már együtt.
2010. okt. 4. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy fontos vagy neki!Szakits..töle csak jobb lehet és jöhet.
2010. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Machete!
2010. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de személyesen szakítsak inkább nem?

jaj :(

2010. okt. 4. 11:40
 6/10 A kérdező kommentje:
megbántam hogy vele feküdtem le először. :S
2010. okt. 4. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyire laktok egymástól.Egyébként te is elmehetsz hozzá szakítani.De ha nagyon sok száz km van köztetek hívd fel,még az a legtisztább az után hogy személyesen mondod el neki.
2010. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy suliba járunk szval.. nem egy helyen lakunk de nem olyan messze egymástól.
2010. okt. 4. 11:51
 9/10 gratis30 ***** válasza:
Jaj istenem ovi! Iszonyat naív vagy! Barátnődnek mit gondoltál mit fog mondani? Bevall neki mindent és happy? Felejtsd el egyébként a pasit jelek szerint megunt egy kissé. Hány évesek is vagytok?
2010. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17
2010. okt. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!