Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt más hogyan látja, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más hogyan látja, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párom egy cégnél dolgozik és elő kellett volna léptessék. Azonban egy felettese annyit mondott dühében a barátomnak egy beszélgetésük alatt, amit en is hallottam véletlenül, hogy nem tudnak előleptetni valakit, aki órákon át mobilon beszél munkaidőben. Rögtön nőkre gyanakodtam, mert ha pasival, baráttal beszelt volna azt bevallotta volna nekem. De tagadta hogy nem igaz, es hogy velem beszélt. En sose hívtam munkaidőben.
2023. jan. 28. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Vagytok hárman ebben a történetben és milyen más szereplő felől vizsgálódj, jajj! A fejem megfájdult. De számtalan megoldás van, például, chatelget, mert az nem annyira feltűnő. Ha sülve-főve együtt vagytok, akkor meg mi értelme az egész telefonálgatós sztorinak?

Ezek után megvádollak egy kamukérdés kiírásával.

2023. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11 es , hát gondolom ha most egyutt is vagyunk folyton, tervez a jövőre nézve, esetleg, legyottokat ez az. Jezusom! Nekem is megfajdul a fejem.

Gondolom várja, hogy visszakapja a jogsijat

2023. jan. 29. 00:12
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell kérni a híváslistát, és kiderül.
2023. jan. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz bugyuta.

Órákon át telefonál és nem veled, főnöke ideges ez miatt, ki maradhat még? 3.fél.

2023. jan. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A hivaslistat csak az otthonukban kerheti ki, a munkahelyeről nem tudja kikérni.
2023. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nézz bele a telefonjába,ez a legegyszerűbb.
2023. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teendő megmondani neki, hogy "de én sose hivtalak munkaidőben"
2023. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!