Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt más hogyan látja, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt más hogyan látja, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párom egy cégnél dolgozik és elő kellett volna léptessék. Azonban egy felettese annyit mondott dühében a barátomnak egy beszélgetésük alatt, amit en is hallottam véletlenül, hogy nem tudnak előleptetni valakit, aki órákon át mobilon beszél munkaidőben. Rögtön nőkre gyanakodtam, mert ha pasival, baráttal beszelt volna azt bevallotta volna nekem. De tagadta hogy nem igaz, es hogy velem beszélt. En sose hívtam munkaidőben.
2023. jan. 28. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem hívtad, akkor egyértelműen hazudott. Azt meg ok nélkül nem szoktak. Továbbra is nőre gyanakodnék.
2023. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es ha hívtam volna esetleg, ha lett volna valami sűrgősség, akkor sem beszelek vele órákat
2023. jan. 28. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokat pofázhatott, ha a vezetőségnek is feltűnt, és ha így van, akkor teljesen igazuk van, majd előléptetnek olyat, aki nem ilyen renitens.
2023. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos, hogy nő, lehet családtag, barátok. A lényeg, hogy elég gáz, ha ez feltűnt másoknak a munkahelyen.
2023. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha családtag lett volna vagy barát azt siman belátta volna nekem, ismerem mar annyira
2023. jan. 28. 23:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végig kell gondolni, ki az, aki miatt letagadná a telefonálást és hazudna.
2023. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom soha nem nézted meg a mobilját...ez a baj...
2023. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
A főnök is lehet csak kifogást keresett. Ha több szereplő van, akkor érdemes a többiek felől is vizsgálódni. Egyébként meg nem tudom mekkora balfasz kellene legyen valaki, hogy a nő ügyeit munkaközben telefonálgatással oldja meg és nem talál egy diszkrétebb megoldást.
2023. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vlt mas megoldas mint a munkából telefonálni, ha nővel akart volna beszelni, mert munka utan en várom autóval mert elvették a jogsiját, és egesz nap egyutt vagyunk , munkából meg nem tud elkérezni
2023. jan. 28. 23:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Milyen mas szereplők felől vizsgálódjak?
2023. jan. 28. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!