Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regci kérdése:

Szerintetek ez normális? (többi lennt) 15/L

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy 15 éves vagyok és nem nézek ki annyinak. Azt mondták h 13 évesnek nézek ki. Ezért nem találok magamnak olyan pasit akivel össze tudnék jönni,mert a 15-16 éves fiúk az olyan osztálytáraimra buknak akik előadjáka k.rvát. De azért lhihetitek h nem akarok 12 éves fiúval összejönni. Meg még nem szeretnék szexelni és ezért lenéznek a fiúk.

Valaki udna segíteni mit csináljak?


2010. okt. 3. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
hát, vagy sminkelj úgy, h idősebbnek nézz ki, vagy törődj bele, vagy esteleg vannak oylan idősebbek akik a fiatalokra buknak, kcisit pedó hajlamúak, keress oylat 15/L
2010. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
majd felnőt korodban aratni fogsz XD
2010. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Ú.Én olyan 18 évest tudnék belőled csinálni.Smink,haj,ruha. :D próbálkozz ezekkel ha nagyon zavar.
2010. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar a külsőd változtass rajta. De az ilyen parasztokat utálom, aki lenézi a másikat, hogy még nem akar sexelni 15 évesen... sztem keress más barátokat, főleg ne azokat a kur*ákat, mert belevisznek a rosszba és 10 év múlva egy kiégett szuka leszel. bocs.xD
2010. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra, h majd 30 felett, is sokkal fiatalabbnak fognak nézni.jó lesz majd :-)
2010. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Én lassan 16 leszek és 2 13 éves barátnőm volt. Nekem bejönnek a kislányok, igaz nem vagyok olyan nagy macsó de volt már korombeli barátnőm is.
2010. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy! Várj türelmesen, amíg olyan fiút találsz, aki olyannak szeret, amilyen vagy!
2010. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van!Ahogy nézem Te vagy az utolsó szószólója az értelmes fiataloknak manapság!Lesz még időd bőven barátot találni aki nem csak nyársra akar húzni!
2010. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mostmár sokkkal jobban érzem magam.
2010. okt. 4. 21:07
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Heló. Én 20 éves vagyok és sztem 14-nél nem igazán nézek ki többnek. Azt mondták tök gyerekes az arcom. Csak ugye jó nagy darab vagyok:D 180centi fölött (nemtom pontosan) meg 85 kiló. És engem nem zavar. Igazából élvezem is. Sok hülye meg azon fáradozik, hogy idősebbnek tűnjenek:D.

Azok a fiúk meg akik qrvákra buknak, miért érdekelnek téged? Minek akarsz egyáltalán még pasit találni magadnak? Bőven ráérsz ilyenekkel foglalkozni. Nem szeretnél szexelni és ezért lenéznek a fiúk. Hát ne szexelj. Ne csinálj olyat amit nem akarsz! Soha! Várj még. Nemsokára értékesnek fognak számítani az olyan lányok, akik nem qrvák és babaarcuk van. Aztán szép lassan elkezdenek felfigyelni rád a normálisabb fiúk. De ha most elkezdesz úgy viselkedni, mint a többi ribanc, csak hogy te is olyan legyél és legyen fiúd, akkor meg mindent elrontasz és csak olyan fiúid lesznek, akik a qrvákra buknak.

2010. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!