Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, 15 éves ezért nem tagadom: tapasztalatlan vagyok szerelem terén. Azt hittem, voltam már szerelmes egy párszor, de most egy olyan érzés leng körül egy srác kapcsán, amilyen még soha.

Régebbóta ismerjük egymást, nekem azonnal megtetszett. Valami megfogott benne. Egész jóba lettünk, sokat beszélgettünk, és egy párszor találkoztunk is, de semmi komolyabb nem volt köztünk sajnos. Egy ideig hanyagoltuk egymást, de én mindig örültem, ha láttam, sőt, kifejezetten vártam a pillanatot, hogy újra láthassam. Mindig érdekelt mi van vele. De ez így nem realizálódott bennem. Valahogy tudatalatt történtek ezek.

Aztán egy szép, nyári napon megint összefutottunk, megálltunk, és beszélgettünk. Hihetetlenül földobódtam, pedig nehéz napom volt. Azóta már tudatosan keresem a társaságát, de azért nem nyomulok.

Ha meglátom, kellemes bizsergés fog el, megáll bennem a vér, lefagyok, és ugyan beszélgetek vele, de egyszerűen nem tudom hol vagyok. Mondhatni, egyfajta transzba esek. Valamelyik nap együtt mentünk valahova, egész végig rajta legeltettem a szemem, de csak akkor fogtam föl ezt, amikor már elváltunk.

A minap próbáltam rendezni az érzéseimet. És arra jutottam, hogy ő különleges nekem. Akarom őt, de mégsem, mert félek, hogy örökre elveszítem.

Mi lehet ez? Mert amit eddig szerelemnek hittem, nem ilyen volt. Valaki segítsen! Mi zajlik bennem? :O

Bocsi, ha hosszú lett, és előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2010. okt. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted? Tudod te azt.
2010. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerelem
2010. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, hogy van még valaki rajtam kívül...XD

Ez rám mind igaz, amit te leírtál:) Hát persze, szerelmes vagy!!:):)

2010. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem.

Szerintem.

Az eddigiek pedig csak fellángolások,erős vonzalmak voltak!

2010. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lesz az :D. A srác meg tök mázlista lehet, hogy egy lány így érez iránta.
2010. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!