Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? A nagy szerelmemet elüldöztem magam mellől, és a barátaim is tesznek rám nagy ívben.

Figyelt kérdés
Velem van a gond? És ha igen, mi? Hogy senki sem vesz eléggé figyelembe? Hogy senki sem élvezi eléggé a társaságom? Szerintem túl negatív, és túl passzív vagyok. :( Hogy változtassak?
2010. okt. 2. 18:24
 1/3 Moszuke ***** válasza:

én is pesszimista és negatívoskodó vagyok:)

nem mindegy hogy emósan, mindenkit magaddal rántva adod elő vagy poénnal keverve a dolgaidat.

még is ki a f&szom akarna egy életunt emós k&csög közelébe lenni?.. senki.


engem gyakorlatilag pont ezért szeretnek mert egy f&sz vagyok:D


a mondani valómmal igaz hogy egyetértenek sokszor de inkább figyelnek arra hogy a "komoly/negatívoskodó/stb" dolgokat elrejtem egy csomó "vicces" rizsa, és hasonlat mögé és ezen jókat röhögnek.


és nekem is jól esik az elismerés amikor néha-néha ezt mondják..:

"hát ember te kegyetlen egy gy@kér vagy.. de ebbe bizony akkor is van valami"


még is mi értelme vér komolyan elszomorító dolgokkal foglalkozni?

ha csak ezek körül forog az agyad old meg hogy azt viccesen add elő magadból.

ha ez nem megy akkor akaszd fel magad. ezt egy tanárom mondta nekünk:DD

idézem:

"szar az élet? - akaszd fel magad!


jobb tippem nincs.

2010. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nekem kicsit nehezebben megy a poénkodás. :S Ilyen környezetben nőttem fel, ilyen emberek közt, egy negatív környezetben. :S Pedig nem vagyunk szegények, sőt van pénzünk mindenre, egyetemre járok, de a magánéletem mégis egy nulla. És az utóbbi 1-1.5 évben lett ilyen. :S Egyszerűen a sok csalódástól nem tudom már jobban felfogni a dolgokat. :S
2010. okt. 3. 12:19
 3/3 Moszuke ***** válasza:

Lány vagyok, és nekem kicsit nehezebben megy a poénkodás. :S

--------ez nem, "nem" függő:S


Ilyen környezetben nőttem fel, ilyen emberek közt, egy negatív környezetben. :S

Pedig nem vagyunk szegények, sőt van pénzünk mindenre, egyetemre járok, de a magánéletem mégis egy nulla.

---------hát látod a pénz nem minden..



És az utóbbi 1-1.5 évben lett ilyen. :S Egyszerűen a sok csalódástól nem tudom már jobban felfogni a dolgokat. :S


---------hát most erre nem tudok mit mondani:)

a depresszió egy betegség.. próbálj meg beszélni egy dili dokival.. gyógyszerhez és egyéb való világból kirántó dologgal ne foglalkozz.. jobb ha kibeszéled, kisírod magad.


nemtok mit mondani.. én általában mindig túl teszem magam a bajokon.. edzett családba nőttem fel:D kis koromba sűrűn voltak késsel fenyegetések, verekedések, az ősök részéről így nekem kicsit magasabb a tűrési küszöböm mint neked:D

22/f

sok sikert... és ne feledd.. mindig van lejjebb...:D

2010. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!