Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Párom csalódott, mert mikor hazaért nem vártam semmilyen neki szóló meglepetéssel. Kitakarítottam és vettem közös csokit, de szerinte ezek nem is neki szóltak, amúgy egész nap dolgoztam itthon. Korábbi kapcsolataiban megszokta, hogy a nők körülugrálják, mindig ő van a középpontban.

2023. jan. 5. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki ugrálná körül!!


Gyerek még, de nagyon.

2023. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki minél előbb. Az ilyen meg se érdemli, hogy foglalkozz vele!
2023. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egy próbát tennék vele megértse: Nem őkörülötte kering a világmindenség. Ha nem vezetne eredményre, akkor két vödör meg egy talicska, oszt hordja el magát!
2023. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyökér ez az "ember". Olyat tettél, ami mindkettőtök kényelmének kedvezne, jó lenne (csoki, takarítás). Szerintem te jól jártál el, az "egyed" meg nézzen magába. Elgondolkodtató, hogy érdemes-e egy "ilyennel" folytatni.
2023. jan. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Nekem az öt éves fiam szokott duzzogni néha, hogy nincs meglepi. A páromat szerintem ki is röhögném, ha ilyesmit sérelmezne. És persze gyorsan megmutatnám, hogy körbeugrálni én nem fogom, legalábbis nem jobban, mint ő engem.
2023. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos először ledöbbennék, hogy egy felnőtt férfi ezen vergődik, aztán kiröhögném. Ott is hagynám, ezek után nem tudnám komolyan venni.
2023. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfival vagy együtt vagy egy óvodással? Mert szerintem inkább az utóbbival
2023. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!