Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányok hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a lányok hozzáállása a fiúk terén?

Figyelt kérdés

Kedves lányok!


Szeretném megérdeklődni Tőletek, hogy mi az oka annak hogy ha tetszik nektek egy fiú, többnyire passzívak vagytok? Miért csináltok egy "játékot" egy olyan dologból, amit rohadtúl komolyan kéne inkább venni? Mi az oka annak, hogy sírtok rítok amikor a "fiú nem teszi a dolgát" ahelyett, hogy megemelnétek formás hátsótokat és MEGMOZDULNÁTOK egy srácért? Mert szerintem az nagyon nem OK, hogy csak jeleket küldözgettek és hasonlók, egy olyan világban, ahol ha valamit el szeretnénk érni, azért bizony izzadva, de TENNI IS KELL valamit! Az életben, ha kell valami, nem az a megoldás hogy egy helyben állok, várok, semmit sem teszek és várom a csodát. Mondjatok egy dolgot, csak egyet, ahol egy a helyes hozzáállás a siker érdekében! Az életben az a helyes hozzáálás, ha egy célért keményen, aktívan kűzdünk, nem pedig az, hogy "majd a másik megcsinálja" helyettem. Egyébként ugyanez igaz a gyáva, lusta fiúknak is: ha nem tesztek semmitt, mit vártok az élettől??? A helyes hozzáállás az lenne, ha az első lépésnél mindkét fél bármikor léphet, amikor csak jólesik, nem pedig sz.rakodnának meg játszadoznának egymás érzéseivel, amivel rohadtúl nem szabadna... Egyenjoguság van hölgyeim és bizony, ez nem csak kellemes dolgokat takar magában, Nektek is aktívan tenni kellene a siker érdekében mint a srácoknak és nem ráuszítani a másikra hogy "csinálja meg helyettem" az egészet. Kérek véleményeket!


2010. okt. 2. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel soha nem volt problémám.Ha tetszett valaki, odamentem hozzá és a tudtára adtam.22/L
2010. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
na ezaz h vannak kivételek mint pl az előző csaj, de sajnos a legtöbben tényleg ilyenek :(
2010. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van egyenjogúság, én leginkább külső szemlélő vagyok, de egy barátnőm mindig saját maga megy és próbálja megszerezni a pasit. Általában egy-két napra együttvannak, majd a pasi nem keresi többé, úgyis majd a lány fogja. És ezt sajnos én is tapasztaltam már. Vagyis nem pont így, egy exemmel addig voltunk együtt, amíg én kerestem, mikor én már elkezdtem úgy viselkedni mint ő (más tanácsára), akkor vége lett az egésznek, pedig nem 1-2 hónapos kapcsolat volt. Máskor pedig eleinte rideg voltam, barátomnak kellett küzdenie értem, majd mikor megsajnáltam őt, és kezdtem gyakran én közeledni, akkor lett vége a kapcsolatnak, mert már nem volt szerelmes. Nem tudom van-e összefüggés a kettő között, de ezért én inkább csak akkor közeledek konkrétan valaki felé, ha már biztosra tudom, hogy nem hiába fogom magam égetni.
2010. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lol.FAIL.Sztem itt a fiúknak nehezebb a dolguk.De vhol a lánynak is:)
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19:26

Nem tudom, hogy minek idegeskedsz, amikor mindenki a kérdésre válaszolt, és leírta a véleményét agresszió mentesen, én még azt is leírtam hogy vannak kivételek, erre te egyből átmentél agresszívba és rögtön általánosítasz. Már bocs de ez minősít téged.

2010. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!