Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen "önző"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen "önző"?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel amióta ismerjük egymást, legtöbbször nekem volt pasim, neki max párszor volt olyan, hogy csókolózott valakivel, majd a másik dobta. Most nekem nincs barátom, aki lehetne abba nem vagyok szerelmes, aki pedig kellene annak én nem kellek, barátnőm pedig most fülig szerelmes és végre van barátja, de én valamiért nem tudok neki örülni, sőt jobb lenne ha szóba se hozná. (ő viszont volt hogy kb faggatott, érdekelték a dolgok...)
2010. okt. 2. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem barátnőd is olvassa az oldalt...
2010. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most az mindegy, lehet, hogy elmondom neki ezt, de nem tehetek róla. Talán ha én nem vagyok boldog, nehéz azt figyelnem, ahogy más boldog. Egyke vagyok és ez a viselkedésemen is nagyon meglátszik. Persze nem úgy, hogy önző vagyok, hanem visszahúzódóbb illetve ha más boldog és én nem, akkor azt várom hogy engem vigasztaljon meg pl..
2010. okt. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!