Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez prűdség részemről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez prűdség részemről vagy valami más? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddigi életem mindhárom párkapcsolatatában, köztük a volt férjemmel is, az volt a helyzet, hogy nyilvános helyen sosem csókolóztam, mert szerintem azt nem illik. Szájra puszit adtam az utcán, ha sétáltunk, de igazi nyelves csókot mindig csak ha kettesben voltunk. Most is úgy gondolom, hogy a következő párommal sem fogok, csak kettesben. Szerintetek ez prűdség? 28L
2010. okt. 2. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy valaki annak tartja, de a ti dolgotok. Tényleg nem tartozik másra, hogy mi van köztetek. Bár szerintem egy csók az utcán még belefér, ha nyilvános helyen elkezdenétek nyúlkálni egymás ruhája alá meg taperolni egymást, az már gáz lenne.
2010. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Én - ha lenne kivel csókolóznom - leszarnék másokat. Amúgy ha nektek így jó, akkor nyugodtan, semmi baj nem származhat beőle :D
2010. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Én férfi létemre sem csókolózom soha nyilvános helyen.

Nagyfokú bunkóságnak tartom, hogy másnak azt kelljen néznie.

2010. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, de ha mindkét félnek jó, nincs probléma. Engem sosem zavart, ha mások előtt megcsókolt a párom, sőt sokszor én kezdeményeztem. Nyilván egy hivatalban nem esünk egymásnak, de utcán, parkban teljesen normális.
2010. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok ezzel.:) Szerintem ettől nem lesz prűd valaki.
2010. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, amit kérdeztél.


Én a helyedben azon gondolkoznék el erősen, hogy miért ment tönkre a házasságod, és miért vagy 28 évesen elvált ember! És a baj nem a házasság intézményével van! Nagyon leegyszerűsítve rosszul választottál vagy nem törtétek magatokat azon, hogy megoldjátok a konfliktusokat. (Persze, tudom, hogy nem erről kérdeztél...)

2010. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!