Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már. Van így még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már. Van így még értelme valaminek is?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben írok mert nekem semmi nem jön össze.Hiába próbálkozok szórakozóhelyen,utcán,buszon,különféle rendezvényeken interneten a lányoknál egyszerűen semmi.ha meg csak sétálgatok mintha ott se lennék senki még rám se néz.volt 1 barátnőm 9 hónapig de már vele is vége pedig nagyon szeretem még mindig de nem akarja folytatni.most teljesen összeomlottam idegileg.a szüleimmel is megromlott a viszonyom mert ők se vigasztalnak csak mégjobban idegesítenek főleg anyu akitől pont nem vártam.semmihez nincs kedvem utálok itthon lenni ezek miatt.pedig félek hogy mi lesz velem hogy egyeltalán kellek e még valakinek mert már elvesztettem a reményt hogy valamikor is boldog leszek.23/F
2010. okt. 2. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak nehéz időszakok minden ember életében.

Velem is így volt 7 hónapig egy lánnyal sem sikerült semmi aztán hírtelen minden megváltozott és minden visszatért a normális kerékvágásba.

2010. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak én nem bírok egyedül lenni.22 évesen lett először barátnőm és most megint egyedül vagyok.hiányzik az hogy valaki szeressen megöleljen és ez teljesen felemészt,főleg mikor a környezetemben látom hogy mindenki boldog és jól érzi magát.
2010. okt. 2. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál-e már azon,hogy pszichológus segítségét kéred? Mindenhonnan van kiút, de sokszor nem megy egyedül. Ha nem megy egyedül, akkor viszont ott van a segítség.
2010. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a legsz@rabb érzés főleg az utcákon nem jó ilyenkor járni kelni mert ugye sok párocskát lát az ember de ki tudja talán pont az utcán botlasz bele valakibe. Járj nyitott szemmel menj el supermarketekbe vásárolni nagyon sok lány megfordul ott ott is lehet ismerkedni sőt szinte könnyebb mint néha egy discoban, szóval csak azt tudom tanácsolni hogy ne add fel, sajnos sokan így vannak mint te is, és begubózódnak otthonra elzárkoznak , mert hogy semmi nem jön össze és magányosak lesznek teljesen, figyeld a lányokat és ha megtetszenek akkor próbálkozz és ha elutasítanak akkor elutasítanak istenem ez van de ha nem próbálkozól akkor sosem lesz semmi. Álmaid nője nem fog az öledbe repülni magától, nagyon nehéz ez de ne add fel....
2010. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pszichológushoz nem nagyon szeretnék menni mert az valahogy nem tetszik.

boltban még nem próbáltam de kifogom.

mikor sétálok az jár a fejemben mikor jön egy pár hogy a srác nem valami jóképű de mégis olyan csinos aranyos barátnője van.és nem fér a fejembe akkor ezekszerint ennyire ronda vagyok.

2010. okt. 2. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, mindennek van értelme. Neked csak egy kis önbizalomépítés hiányzik, amire a legjobb a barátokkal és a haverokkal eltöltött több idő. 28L
2010. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos haverok nincsenek.néha a munkatársaimmal szoktam elmenni horgászni vagy jégkorong meccsre ennyi.amúgy általában egyedül megyek mindenhova.
2010. okt. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!