Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek bőven 20 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bőven 20 éves kora felett lett először kapcsolata, annak nem rossz érzés az hogy mások már évekkel korábban átélték azt amit te csak most?

Figyelt kérdés
Pl neked 24 évesen lett először, másnak meg már 16 évesen és 24 éves korára már több kapcsolata is lett, neked meg most van először.
2022. dec. 25. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Akinek ez az első gondolata, az soha nem lesz elégedett az életével. Ha megnyered a lottót 36 évesen, bőgni fogsz, mert arra gondolsz, mire költötted volna 20 évesen?


Az ilyen embereknek kár élniük.

2022. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ez max 20 éves koromig érdekelt, mondjuk addigra 1-2 rövid kapcsolatom volt már, most hogy 25 évesen megtaláltam akit kerestem, már egyáltalán nem érdekel hogy nem 5 évvel ezelőtt találtam meg, egyáltalán nem is bánom


ja és attól még mindig nem lesz jobb a helyzet, hogy ezt naponta megkérdezed

2022. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!