Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek bőven 20 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bőven 20 éves kora felett lett először kapcsolata, annak nem rossz érzés az hogy mások már évekkel korábban átélték azt amit te csak most?

Figyelt kérdés
Pl neked 24 évesen lett először, másnak meg már 16 évesen és 24 éves korára már több kapcsolata is lett, neked meg most van először.
2022. dec. 25. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen lett először. Nem rossz. Nem bánom, hogy előtte mindenkit visszautasítottam. Csak azért, hogy elmondhassam, hogy van párom, nem kell pár. Egyedül is lehet boldognak lenni, és sokkal jobb, mint rossz kapcsolatban létezni. Illetve szerintem teljesen más ha valaki tiniként éli meg először ezt. Én nem tapasztaltam ugyan, de nem bánom. Nem lett volna nekemvaló az. Kellett idő, hogy egy egészséges kapcsolatot képes legyek fenntartani.


Azóta is boldogok vagyunk együtt.

2022. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív ki hogy éli meg. Nem egy kapcsolat a világközepe. Egyetértek az elsővel. Mindenkinek más az ideje. Csak a tapasztalat, ami kimarad és hátrány.
2022. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam rà efféleképpen.
2022. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
NEM!
2022. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rossz érzés, mert még rendes kapcsolatom nem volt, 24 évesen randiztam először… Most 25 vagyok. Próbálkozni kell, keresni a lehetőségeket, én ezt már elengedtem, hogy nem volt tini szerelmem, talán jobb is, megkíméltem magam a csalódásoktól…
2022. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

A sárga szín sem volt eléggé sárga ahhoz, de még a tiszta arany vakító sárga színe sem, amennyire én voltam sárga az irígységtől, hogy nekik van, nekem meg nincs.

Aztán az első kapcsolatom után ez elmúlt. Nem is jött fel bennem többé ez, viszont az igen, hogy eléggé komoly járulékos károkat szenvedtem ezalatt lelkileg (önbizalom hiány, lelki instabilitás stb) amiket rázúdítottam a lányra, aki persze összeroskadt alatta.

Sok évem ment rá, hogy ezt az irígy gyűlöletet ne arra adjam ki akit elvileg szeretek.

Van aki erőt merít ebből, van aki beletör...kinek milyen lapot osztanak.

2022. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutott eszembe ilyesmi, ez nem verseny. Ennyi erovel akarmin aggodhatnal, mert minden teruleten van egy rakas ember, akinek elobb meglett valami, mint neked.
2022. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem érdekel, hogy más mikor és mit él át. Ez az én életem, úgy élem, ahogy nekem tetszik.
2022. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez csak addig szar érzés, amíg nincs. Utána már mindenki leszarja. Igen, te is.


Nekem viszonylag viharmentes volt a magánéletem, minden történt, amikor kellett, nem voltam elkésve semmivel, nem úgy, mint az álláskeresés terén. Pályaváltó vagyok, rendesen szorongtam, hogy 5 évvel később kerülök abba a szakmába, mint ahogy szerintem normális lett volna, ráadásul semmilyen más munkatapasztalatom nem volt, mert a korábbi végzettségemből azzal a lendülettel ábrándultam ki, hogy betettem szakmai gyakorlatra a lábam. Szóval nagyon rosszul éreztem magam az első álláskeresésem közben, de még az első munkahelyemen is. Tepertem, mint állat, be akartam hozni a vélt lemaradást és igazából sikerült is. 3 év telt csak el, de már leszarom és szerencsére a munkaadóim is. Egy szinten vagyok szakmailag kb a korosztályommal és ezzel le is zárult az ügy.

2022. dec. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok még nem járt hüvelyben a péniszem.


Engem nem zavar, gyerek voltam.

2022. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!