Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
sziasztok, elkértem ma egy lánytól az utcán a számát:) és megkérdeztem mikor hívhatom, azt mondta nem tudja mikor ér rá, én vissza kérdeztem hogy akkor egy váratlan pillanatban hívjalak? azt mondta igen. tehát bármikor hívhatom?, a másik meg, hogy mielőtt elkértem volna a számát elmentünk párszor egymás mellett és rám se nézett csak elbámult mellettem :S olyan volt mintha észre se venne ennek ellenére megadta. miért?
2010. okt. 1. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem 112??
2010. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem terhes vagy :) na de valakinek valami normális vélemény? xd
2010. okt. 1. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Első hogy mekkora egy barom vagy.

Az 42!

2010. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XD
2010. okt. 1. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel?


Egy pillanat alatt ki fog derülni mit jelent.


Vagy nem ér rá, vagy a száma is kamu amit adott!

2010. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kamu e, kicsöngött XD remélem nem vmi szado-mazo klub számát adta meg xd
2010. okt. 1. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább a késő délutáni órákban hívd, 5-6 körül mert akkor már általában otthon vannak az emberek,

a másik meg, biztos tetszettél neki, csak lehet akkor vetett rád egy-egy pillantást amikor te nem láttad. Suliba még én is csináltam ilyet, h nem néztem arra srácra aki tetszett.

2010. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd fel most és meséld el h mit mondott:D
2010. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy fszt reggel hivd,mert soha senki nem hiv reggel egy lanyt azert hogy estere randit kerjen,vagy delben,mindenki este telefonalgat orakat,legyel te kulonb,es azert ment el ugy melletted mert annal buszkebb hogy rad nezzen,elvezi hogy mindenki megnezi es o senkit sem nez meg,eppen ezert tekintessz ra ugy mintha egy istenno lenne,peddig csak egy ribi az is mint a tobbi,ugyan olyan konnyu meghoditani mint a tobbit,csak mast mutat nektek,na de mind egy,az is lehet hogy mas tel szamot adott meg,holnap delben hivd fel es mond azt neki:


szya,en vagyok az a sracc akinek leatad a tel szamod,este akarok veled talalkozni xy helyen es xy idoben,nem akarom azt hallani hogy nem lehet,olyan nincsen,oltozzel fel szepen,es ne kessel,szya


ennyi,se nem tobb se nem kevesebb,lenyegretoro,es megmutatod neki hogy nagyonis pretencios vagy,megvalasztod kivel menjel ki randizni,vidd el egy vagany helyre,en sziklat maszni vinnem el,vagy valami extrem helyre,mert oda senki nem megy randizni,peddig a legvaganyabb es a csaj is nagyon fogja imadni,hidd el tudom mit beszelek ;)


sok sikert baratom


22/F

2010. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!