Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozós férfi hogy-hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós férfi hogy-hogy kedves személyiség?

Figyelt kérdés

Csoporttársak vagyunk egyetemen, hát már csomó csajjal volt. Egyik előadás előtt éppen egyedül voltam, erre látom jön oda, bemutatkozott, én őszintén szólva tartottam tőle, hogy na most én következem.


Arra számítottam hogy egy arrogáns, öntelt, buta, szexista barom lesz.

De megdöbbentően jószívű, kedves, értelmes pasinak tűnt amennyire megismertem, kultúrált, érdekes témákról is lehet vele beszélgetni stb.


Már látta hogy van barátom így nem próbálkozott, amin szintén meglepődtem, sőt ilyen kedvesen mondta, hogy igen látott minket és látszik mennyire szerejük egymást, meg érezni a harmóniát közöttünk stb.


Csak azt nem értem hogyha ilyen normális a viselkedése, akkor miért nem akar hosszútávú kapcsolatot?


Rengeteg nőnek bejönne.



2022. dec. 7. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért kell, mert nem csak okedves, de okos is, jó a stílusa és a kinézete is gondolom plusz.
2022. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert a valosag nem sztereotipiakbol all.
2022. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

"Rengeteg nőnek bejönne."

valószínűleg emiatt volt egy csomó csajjal. tényleg olyan hihetetlen?

2022. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
De buta vagy. Pont hogy probalkozott de te eszre se veszed. Oda se ment volna hozzad, ha nem remenykedne potya numeraban. Ez a sok ize megjegyzes a paroddal is csak azert volt hatha megcafolod ot es azt mondod hogy most fasirtba vagytok. Az ilyen szivtiprok nem direktbe probalkoznak, hanem baratsagot szinlelnek es magaba bolondit a megnyero kulso belsovel hogy te probalkozz majd nala, esetleg lasson jeleket h zavarba vagy tole. Hidd el, az ilyenek egy masodpercet se pocsekolnak olyan nore, akit nem akarnanak megdugni is.
2022. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Mer nem akarja lekötni magát... Pl.
2022. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést. Van több "csajozógép" haverom is, mind jó fej kedves emberek.

Annak hogy valaki kedves-e, semmi köze ahhoz hogy akar-e jelenleg komoly kapcsolatot.

2022. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es. Akit szeretünk/ megkedvelünk azzal általában le is fekszünk. Vagy tévedek?
2022. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!