Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Igazából már feltettem ezt a kérdést de csak egy másik kérdésem részeként, de akkor erre nem kaptam választ.

Arról van szó hogy 15 vagyok és időnként baromira belezúgok olyan emberekbe akikkel ugye még találkozni se valószínű hogy fogok. De engem ez nagyon nyomaszt, fölöslegesnek érzem magam. Tönkre teszi a napjaimat. Csak erre tudok gondolni. Ezt nem szoktam senkivel megbeszélni mert képtelen vagyok rá. Nem tudom mi lehetne ezzel csinálni.(Azt légyszi ne mondjátok hogy felejtsem el mert az nem megy)

(tudom hogy nem a legjobb témába raktam de nem tudtam jobbat)


2010. szept. 30. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak 15 vagy nyugi, valószínűleg kinövöd. Miért ne álmodozhatnál?(gondolom hírességekre gondolsz)Csak az ne legyen, hogy ezért a való világban nem teremtesz kapcsolatokat.

Nekem már parább, én 22 vagyok, mégis hajlamos vagyok az efféle álmodozásra.De jól el vagyok így, néha ezzel lazítok.:D

2010. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:

plátói szerelemnek hívják.

mit? sz&rt. nem kell tenni ellene, élvezd a hormonok hatását amit az agyad szabadít fel a szerelem hatására..



tönkre teszi a napjaidat? FAIL!

2010. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én arra képtelen vagyok. Én nem tudom élvezni. Nekem ez tök nyomasztó hogy nincs semmi esélyem. Tudom hogy hülyén hangzik...Tudom hogy ki fogom nőni de ez nem segít most rajtam.

De köszönöm a válaszokat:)

Ha lehet írjatok még

2010. szept. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!