Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki milyen szerepet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki milyen szerepet tölt be ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Osztálytársak, gimi 4. év:

Szereplők: kötekedő fiú (A)

és a padtársa,aki fiú (B),

egy lány


(A) fiú idegesíti a lányt, beszólogat, és az óra végére kiborul a lány. Röviden így fejezi ki magát: "tiszta ideg vagyok, úgy behúznék neki, ha tehetném!"

Erre véletlenül meghallja a (B) fiú,amit a lány mond, és nyugtatgatja:

"Nem kell olyan komolyan venni, már csak ez az utolsó évet kell elviselni vele, és ne is legyél olyan szigorú vele!"


Szerintetek:

1. miért kötekedik a fiú a lánnyal?

2. miért nyugtatgatja a fiú padtársa a lányt?

3. a lány tényleg utálja a fiút?

4. miért zaklatja fel annyira magát a lány a fiú viselkedésén?


2010. szept. 29. 21:44
 1/2 Moszuke ***** válasza:
79%

1.) B^2-+4xAC/2=mert a lány lúzer

2.) (A+B)^2-C^2=szánalmat, sajnálatot érez iránta

3.) 1.) - 2.)=mi van?

4.) [(A+2B)xC^2]^B=hát talán mert szívják a vérét?

2010. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

1.: Lehet bejön a fiúnak a lány.Dedós udvarlási módszer..Én is olyan helyzetben vagyok hogy piszkál...

2.:Vagy rendes,és látja hogy a lánynak rosszul esik,ergo nyugtatja.Vagy tetszik neki..Honnét tudjam??Kedveli azért.

3.: Szerintem nem tudom...

4.:Mert lehet tetszik neki a srác,vagy nem érti miért piszkálja,érzékeny típus.

2010. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!